שתף קטע נבחר

נאור סודמי: לא הכרנו את לאון, אני בכלל מתחתן

אחד משני האחים התאומים החשודים שרצחו את הילד לאון קלנטרוב בן ה-7, התבטא לראשונה מאז המעצר, והכחיש את המיוחס להם. מעצרם הוארך בכל זאת בשבוע, והמשטרה הבהירה כי יוגש נגדם כתב אישום

התבטאות ראשונה מהחשודים ברצח לאון קלנטרוב : נאור סודמי, החשוד שרצח יחד עם אחיו אדיר את הילד בן השבע במושב בני עי"ש לפני כשבועיים, הכחיש הערב (יום ה') לראשונה בקולו כל קשר של השניים למעשים, וטען כי כלל לא הכירו את הילד. עם זאת, בית משפט השלום באשדוד לא התרשם, והאריך את מעצרם בשבוע.

 

נציג המשטרה, איש ימ"ר לכיש, הבהיר כי הפרקליטות תגיש נגד השניים כתב אישום, בניגוד לפרסומים כאילו היא עשויה

להימנע מכך. עם זאת, הוא הדגיש כי מדובר בפרשה מורכבת מאוד.

 

בהתבטאות ראשונה מאז מעצרם של השניים, הכחיש אחד האחים, נאור, את כל המיוחס להם. "אני ואחי לא עשינו את זה, לא נגענו בלאון, אנחנו לא מכירים אותו", טען. סודמי הוסיף כי הוא "בכלל מתחתן בעוד שנה".

 

עורך דינם של האחים, ירון פורר, הביע במהלך הדיון תמיהה על כך שדו"ח הנתיחה שבוצעה בגופתו של הילד לא הועבר אליו עד היום. בנוסף קבל עורך הדין פורר על כך ששני האחים מוחזקים כביכול בתנאים קשים. "אחד מהם לא התקלח

ארבעה ימים, והשני יותר מעשרה ימים", טען. הוא סיפר כי הם מפחדים להיכנס למקלחת, משום שעצירים אחרים איימו עליהם שאם יעשו כן, יפגעו בהם.

 

יש לציין כי אחרי ששוטרים מצאו את גופתו של הילד עטופה בניילון מתחת למיטה בביתם של האחים, הם טענו כי מצאו אותה מוטלת מחוץ לבית. גורם משטרתי סיפר כי תחילה מסר כל אחד מהתאומים גרסה אחרת לגבי המקום שבו נמצאה כביכול הגופה מחוץ לבית, אולם אחרי שנפגשו עם עורך דינם, הגרסאות אוחדו.

 

שלשום עברו האחים סודמי בדיקה פסיכיאטרית במשך כמה שעות. תוצאות הבדיקה לא יפורסמו, כיוון שהן נכללות בצו איסור הפרסום שהוציאה המשטרה. הבדיקה נערכה למרות התנגדות המשטרה, ובהוראת בית המשפט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נאור סודמי הערב בבית המשפט. "לא הכרנו את לאון"
צילום: אבי רוקח
אדיר סודמי. "לא מתקלחים כבר ימים"
צילום: אבי רוקח
לאון קלנטרוב. כתב אישום בקרוב
מומלצים