שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "נולד לרקוד" הפולנית תצולם בישראל

  שני פרקים של תחרות הריקודים הטלוויזיונית יצולמו ברחבי הארץ, לאחר שמשרד החוץ הישראלי הצליח לשכנע את ההפקה הפולנית לצלם בארץ הקודש ולא בקובה או במרוקו. על ההפקה בישראל הופקדה "טדי הפקות"

  התוכנית "Po Prostu Tańcz" (בתרגום לאנגלית "You Can Dance"), הגרסה הפולנית של "נולד לרקוד", תגיע לישראל לצילומי שני פרקים. ל-ynet נודע כי משרד החוץ הישראלי בשיתוף משרד התיירות, הצליחו לשכנע את הפקת התוכנית הפולנית לצלם בארץ, ולהעדיף את הצילומים כאן על פני קובה ומרוקו, שהיו היעדים המקוריים אליהם רצתה ההפקה להגיע.


  שופטי "נולד לרקוד" בפולין. שורשים ישראליים ושלט עליו נכתב "Tel Aviv"

   

  העונה הקרובה והחמישית של "נולד לרקוד" בגרסתה הפולנית, תגיע לארץ בקרוב לצילומי שני הפרקים האחרונים בשלב האודישנים. בשלבים המוקדמים יותר שצולמו בוורשה, השופטים הניפו בפני כל אחד מהרקדנים שעבר לשלב הבא שלט, עליו נכתב "Tel Aviv".

   

  אלון שמחיוב, נספח התרבות של שגרירות ישראל בפולין, סיפר הערב (ב') ל-ynet בשיחת טלפון מוורשה כי משרד החוץ הציע להפקה ארבע חברות הפקה ישראליות שילוו את הפרויקט, ולבסוף נבחרה "טדי הפקות", מפיקת "נולד לרקוד" בגרסתה הישראלית ששודרה בארץ בערוץ 2 ("קשת").

   

  בנוסף להצעה הטובה שקיבלו מישראל, הפקת התוכנית בחרה בארץ הקודש, לאחר שאחד השופטים בתוכנית, מיכאל פירוב, מצא שורשים יהודיים בעברו. "המטרה שלנו היא להציג את ישראל בעין אחרת בפני הקהל הפולני. שיראו שיש כאן מעבר לסכסוך הישראלי-פלסטיני", אומר שמחיוב. "בהרבה מקומות בעולם רואים את ישראל דרך הסכסוך, וכאן הבעיה כפולה: בפולין רואים אותנו או כמסוכסכים עם הערבים ואם לא - אז כמדינה חרדית. רצינו לשבור את הסטריאוטיפים האלה דרך 'נולד לרקוד', שמשודרת כאן בפריים-טיים וצופים בה 2.5 מיליון איש בכל שבוע, באחד הערוצים המרכזיים במדינה - TVN". אחד היעדים, לדבריו, הוא הצגת ישראל כמרכז למחול מודרני.

   

  צוות ההפקה של "נולד לרקוד" בפולין שערך סיור לוקיישנים מקדים כבר בדצמבר, יגיע לישראל בהרכב של לא פחות מ-92 איש הכוללים 36 רקדנים מתמודדים שיחולקו לשלוש קבוצות המתחרות זו בזו.

  במהלך הצילומים יינתנו למתמודדים משימות שונות שיצולמו בתל-אביב (בין היתר בסטודיו בי ובמרכז סוזן דלל), יפו וירושלים, וכמו כן - כך מקווים בהפקה - יצלמו כמה קטעי מעבר גם בים המלח.

   

  ההפקה הישראלית לא תיקח חלק בתכנים, אלא תספק לצוות הפולני את שירותי ההפקה המלאים, כמו גם את הכוריאוגרף הישראלי יורם כרמי שיתלווה לשופטים, לכוריאוגרפים בינלאומיים שילוו את המתמודדים ולמנחה קינגה רוזין. בתום הצילומים בישראל, שבמהלכם ינשרו מהקבוצה כמחצית מהמתמודדים, הם ישובו להמשך התחרות בפולין.

   

  בחברת "טדי הפקות", שתפיק את הפרקים עבור ערוץ TVN בפולין, אישרו את הפרטים.

   

  *ברוכים הבאים!

   

  בהכנת הידיעה השתתף ערן בר-און

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתמודדי "נולד לרקוד". יצלמו בתל-אביב
  לאתר ההטבות
  מומלצים