שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הערכה: אישום נגד האחים סודמי - בתוך שבוע
  בדיון השלישי בהארכת מעצרם של האחים החשודים ברצח הילד ליאון קלנטרוב, אמר נציג המשטרה כי היא "בישורת האחרונה לפני הגשת כתב האישום". לראשונה הגיעו לדיון גם הוריהם

  במשטרה סבורים כי כתב האישום נגד האחים אדיר ונאור סודמי, החשודים ברצח הילד ליאון קלנטרוב בן ה-7 ביישוב בני עי"ש לפני שלושה שבועות, יוגש כבר בשבוע הבא. "אנו לקראת הישורת האחרונה לפני הגשת כתב האישום", אמר אחר הצהריים (יום ה') נציג המשטרה בדיון הארכת מעצרם של. בית המשפט השלום באשדוד האריך את מעצרם של האחים בשבוע נוסף.

   

  זו הפעם השלישית שמעצרם של נאור ואדיר סודמי מוארך. לדיון הגיעו לראשונה הוריהם של האחים סודמי, שסירבו להתייחס לחשדות המיוחסים לילדיהם אך הביעו את דאגתם מתנאי מעצרם של השניים. יצויין כי חקירת האחים סודמי מתנהלת תחת צו איסור פרטים.

   

  סניגורם של השניים, עו"ד ירון פורר, טען בדיון כי האחים סודמי הופרדו במעצרם, וכי האחד נשלח לבית הסוהר שקמה באשקלון והשני אל בית הסוהר "אוהלי קידר" הסמוך לבאר-שבע. "העליתי טענות בנוגע לתנאי מעצרם ובנוגע להפרדה ביניהם, אך לצערי הרב לא קיבלתי תשובות", אמר פורר. 

   

  בשבוע שעבר התייחס לראשונה נאור סודמי לחשדות המיוחסים לו ולאחיו. הוא הכחיש כל קשר של השניים למעשים, וטען כי כלל לא הכירו את קלנטרוב.

   "אני ואחי לא עשינו את זה, לא נגענו בליאון, אנחנו לא מכירים אותו", טען סודמי שהוסיף כי הוא "בכלל מתחתן בעוד שנה".

   

  לפני כ-10 ימים עברו האחים סודמי בדיקה פסיכיאטרית במשך כמה שעות. תוצאות הבדיקה לא יפורסמו, כיוון שהן נכללות בצו איסור הפרסום שהוציאה המשטרה. הבדיקה נערכה למרות התנגדות המשטרה, ובהוראת בית המשפט.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נאור סודמי. הופרד מאחיו
  צילום: צפריר אביוב
  אדיר סודמי
  צילום: צפריר אביוב
  מומלצים