שתף קטע נבחר


 

קצת על עצמי

בוגרת תיכון כפר הנוער ויצ"ו ניר העמק במגמת תקשורת. שרות בצה"ל כסמלת מבצעים בפיקוד העורף. בימים אלה סיימתי את עבודתי כפקידת קבלה במלון באילת במסגרת עבודה מועדפת.

 

אני מאד אוהבת את שמי בת-אל שיש לו משמעות עמוקה. אמי ניסתה להרות כמה שנים, ללא הצלחה ורק אחרי שעברה טיפולים נולדתי והאושר של הוריי היה עצום. עד לפני שש שנים היינו מושבניקים במדרך עוז. מאד אהבתי את חיי המושב, היו לנו הרבה פעילויות שם ואני ארגנתי אירועים וטיולים. רקדתי הרבה שנים במגידו, קלאסי, מודרני וג'ז ועוד ארבע שנים סלסה. לא עברתי משבר כשהורי החליטו שהם רוצים התחלה חדשה בעיר כי שמרתי על קשר עם כל החברים. לא הייתי תלמידה מצטיינת והלימודים לא באו לי בקלות אבל בזמן הנכון השקעתי וסיימתי בגרות בציונים טובים. במהלך התיכון התנדבתי במסגרת צ.ב.ע (צעירים בונים עתיד) ארגון שעוסק בעזרה לילדים, מהכנת שיעורי בית ועד פעילויות חברתיות מגוונות.

 

המשפחה שלי

אמא ג'נט - גננת, אבא יפתח - בעל חברה לעבודות עפר, בכורה מארבעה ילדים.

 

חוויה מחשלת בחיים

השרות הצבאי שלי. אני חושבת שאסור לפספס את השלב הזה בחיים שהוא שלב מאד חשוב בהתבגרות ואני ממש לא מבינה בנות שמוותרות על הצבא. מבחינתי השירות היה הדבר הכי מחשל והכי כיף שעשיתי בחיים. נחשפתי לדברים מעניינים, והפכתי לעצמאית.

 

אהבה

עבדתי באילת יחד עם בן זוגי איתי בן ה-22, שעבד במלון כקצין בטחון. אנחנו כבר שנתיים יחד והוא האהבה הכי גדולה שהייתה לי.

 

תכניות לעתיד

אני רוצה ללמוד חינוך מיוחד ולטפל בילדים עם ליקויי למידה ובעיות קשב וריכוז.

 

 

 

 

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אוהבת לרקוד
צילום: ששון משה
הצבא חישל אותה
צילום: ששון משה
טובה לילדים
צילום: ששון משה
לאשה בפייסבוק
מומלצים