שתף קטע נבחר


 

קצת על עצמי

בוגרת תיכון "זיו" במגמת ספרות ותיאטרון ומשרתת בצה"ל כרכזת מתגייסים בלשכת הגיוס.

 

אבי הוא ממוצא תימני שנולד בארץ, אמי צברית, חצי רומניה וחצי רוסיה ואני יצאתי מין שילוב של שניהם. פירוש השם שלי באנגלית הוא קונכיה, אמי מאד אוהבת ים וגם שמות האחים קשורים לים. הוריי התגרשו לפני שש שנים. חמשתנו נשארנו לגור עם אמא שהיא בעיניי דמות שראויה להערצה, היא לא נתנה לנו ליפול בעקבות התפרקות המשפחה, היא מפנקת אותנו ומגוננת עלינו כמו לביאה. עם אבא שלי הקשר הוא בעיקר בימי הולדת ובחגים. כילדה שלחו אותי ללמוד בלט אבל המורה התלוננה שאני היפראקטיבית אז במקום, למדתי שיטת לחימה קוריאנית בשם טקוואנדו ונשארתי שם שנתיים, אמנם בפועל יש כאן בעיטות ואגרופים אבל זה ספורט שיוצר קואורדינציה טובה בגוף ומשמעת עצמית גבוהה. הייתי תלמידה טובה, הצטיינתי במיוחד בספרות, אהבתי לנתח שירים וסיפורים כי לפעמים בשיר של כמה שורות, אתה יכול למצוא משמעויות נסתרות ולגלות עולם שלם.

 

המשפחה שלי

אמא אתי – עובדת חברת חשמל, אבא זכריה – פנסיונר משמר הגבול. שלישית מחמישה ילדים.

 

אני והיופי שלי

אני חושבת שהיופי פותח דלתות, אבל לפעמים הוא גם מביך. בכל מקרה, אין לי ספק שהאופי הוא זה שמכניס אותך בסופו של דבר פנימה כי מאחורי כולנו מסתתר האדם שבנו וזה מה שקובע.

 

אהבה

לחבר שלי מזה שנתיים וחצי קוראים מושיקו והוא בן 24.

 

תכניות לעתיד

אני מאד פרפקציוניסטית ואמביציוזית, מתלבטת כיום בין כל מיני תחומים. מה שבטוח שאני רוצה לעשות משהו שיתרום לזולת ושאוכל לעזור בו.

 

 

 

 

 


 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רבע רומניה, רבע רוסיה
צילום: ששון משה
חצי תימניה
צילום: ששון משה
לאשה בפייסבוק
מומלצים