שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האמת הסמויה

  ויוה פלטינה, יום ה'

   

   

  לאונרדו מוצא את החפתים בכספת של אדולפו אבילה. יולנדה מספרת לפאוסטו שאדולפו הכריח את מרתה לנטוש את קרלוס. אדולפו, דנטה והחטופים מגיעים לבית בחוף. דנטה מבקש מוולנטין שיטיס אותו לים הפתוח כדי לברוח מאדולפו. יוליסס מוצא נייר עם נקודות הציון של אזור הפריטים הארכאולוגיים ומעביר אותו לחואן חוסה. אפיגמניו, אדגר וולנטין עוזרים לקרלוס לברוח.

   

  קרלוס בורח ומזעיק את לאונרדו, חואן חוסה ודייוויד. אדולפו ממתין שהיכטה תבוא לאסוף אותו. דנטה, אדגר וולנטין מחפשים דרך לצאת מהבית בלי שאדולפו ידע. לאונרדו ואנשיו מגיעים קרוב לבית החוף של אדולפו כדי לחלץ את הנשים, וחואן חוסה, דייוויד וקרלוס מגיעים איתם. אדולפו רוצה שקרלוס יגיע לבית ומאיים להרוג את הנשים.

   

  אדולפו אבילה מגלה ללאונרדו שהוא הרג את הוריו ואשתו. לאונרדו, חואן חוסה, קרלוס ודויד מחלצים את הנשים. אדולפו אבילה נהרג.חואן חוסה ואלחנדרה, דייוויד וגבריאלה, לאונרדו וחולייטה וקרלוס וברטה מתחתנים בחתונה משותפת. יולנדה מגלה לפאוסטו שהיא ואדולפו אחים והוריהם היו שני אחים. בנוסף, היא מגלה לו שדויד הוא בנו של אדולפו ומשביעה אותו שלא יספר על כך לדויד לעולם. חואן חוסה מזוכה מרצח החדרנית והוא ואלחנדרה מאמצים את קרמלו. (פרק אחרון)

   

   

  פרקים קודמים

   

  אדלפו מסלק את ברטה מהבית והיא חוזרת לקרלוס. קרלוס בוגד במינה. אדולפו מגלה שחואן חוסה, דייוויד וקרלוס קשורים לחטיפה של יולנדה ומציב תצפית על בתיהם. אדגר וולנטין חוטפים את גבריאלה וחולייטה.

   

  פאוסטו מגלה ליולנדה שדון מריו מת בתאונה בווראקרוס והוא התחזה לו, והיא מספרת לקרלוס. ולנטין חוטף את אלחנדרה ומוסר אותה לאדולפו אבילה. אדולפו אבילה ודנטה מחזיקים את גבריאלה, חולייטה ואלחנדרה החטופות. דייוויד, לאונרדו וחואן חוסה מגלים שהנשים נחטפו. אדולפו תופס את קרלוס וברטה ביחד. יולנדה מגלה שקרלוס גרם לאדולפו לחשוב שהיא נחטפה וחוזרת לביתה. צ'יקלס אומר לחואן חוסה שהוא יודע היכן הנשים נמצאות.

   

  חואן חוסה מאתר את המקום שבו הוחזקו הנשים אך מוצא שם רק את הנעליים של גבריאלה עם אבני החן. אדולפו חוטף את קרלוס. ברטה חוזרת לבית של דויד ומתנצלת בפני כולם. יולנדה עוזרת לאדולפו להימלט ומגלה לו שדון מריו מת ופאוסטו התחזה לו. מאוריסיו נפרד מאלסה. אדולפו ודנטה בורחים לבית בחוף באמצעות המסוק של גרניקה. 

   

  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

   


  פורסם לראשונה 26/01/2010 10:13

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים