שתף קטע נבחר

משה מצליח מקבוצת מחשוב מחפש עובדים

קבוצת מיחשוב מחפשת עובדים לפעילות השוטפת ולחטיבת מיקור החוץ - 9 שעות עבודה ביום. האווירה - משפחתית. המשרות: תוכניתני JAVA, מיישמי SAP למודולים BW,FI ו- MM, תוכניתני SAP ABAP, תוכניתני RPG ל- AS400 ועוד

מי מציע עבודה: משה מצליח, מנכ"ל קבוצת מיחשוב. המשרדים במתחם רמת החייל בת"א.

 

על החברה: קבוצת מיחשוב מתמחה בפיתוח וביישום קשת רחבה של פתרונות, מוצרים ושירותים במגוון תחומים, כגון: ERP, CRM , מחסני נתונים ו- BI, פורטלים ארגוניים, שירותי Hosting, התאוששות מאסון, שירותי SYSTEM ותמיכה, מיקור חוץ ועוד. הקבוצה פתחה ומשווקת את מערכת ה- ERP - Profit, מערכת לניהול בתי מלון ומוצרי מדף BI שונים. בנוסף, מציעה החברה את מערכות ה- CRM וה- ERP של מיקרוסופט, מסדרת Dynamics ומוצרי התוכנה של חברת יבמ מסדרת Rational.

 

 

על אווירת העבודה: "נעים לעבוד אצלנו. החברה מצליחה לשמור על אופי משפחתי וחם, לרבות קבלות שבת בימי חמישי שהפכו למסורת, קשר אישי וחם במסגרת העבודה ומחוצה לה. המשרדים החדשים והנעימים, האתגרים וההישגים הופכים את העבודה אצלנו לחוויה נעימה".

 

על העובדים: "בקבוצת מיחשוב תמצאו ריכוז של מומחים בתוכנות יבמ ומיקרוסופט, עובדים וותיקים מאד עם מומחיות ייחודית במערכות ארגוניות ובתוכנות ERP שעדין מהווים את תשתיות הליבה בארגונים גדולים, תשתיות שאין להן כמעט מענה בעולם המיחשוב המודרנ".

 

יש אצלנו תמהיל מאוזן של עובדים צעירים הנמצאים בחזית הטכנולוגיה ותמיד שועטים קדימה לצד עובדים וותיקים עם ניסיון עתיר שנים בפיתוח וביישום תוכנות ארגוניות בכל המגזרים במשק. השילוב בין שתי האוכלוסיות מוכיח את עצמו בכל פרויקט מחדש. העובדים שלנו מקצועיים, מסורים, נאמנים ובעיקר מאד לויאלים ללקוחות החברה ועובדים עימם בשיתוף פעולה מלא".

 

משרות פתוחות: "תוכניתני JAVA, מיישמי SAP למודולים BW,FI ו- MM, תוכניתני SAP ABAP, תוכניתני RPG ל- AS400, מנתחי מערכות עם רקע בתכנות, מומחים בסביבת מיקרוסופט, מיישמים לתוכנת Dynamics AX Microsoft, מיישמי BI עם נסיון, ואנשי QA.

  

 

מצליח: שעות עבודה גמישות

כמה עובדים יש בחברה?

 

"בחברה יש כ-80 עובדים שלנו, ויש לנו כ-10 עובדים במיקור חוץ, זו חטיבה חדשה בחברה שצפוייה לגדול". 

 

יש הרבה תחומי משרות פתוחות. מדוע?

 

 אנו מחפשים כעשרים עובדים בתחומים המוזכרים לעיל. חתמנו לאחרונה על הסכם שיווק והטמעה של תוכנת Dynamics AX Microsoft. סגרנו פרוייקטים במכון התקנים, לאומי קארד וקסטרו, ושם אנו צריכים מיישמי BI. אנו צריכים תוכניתני JAVA וגם RPG ל- AS400. זה כאמור לנו. לחטיבת מיקור החוץ אנו צריכים תוכניתני SAP ABAP, מיישמי SAP למודולים BW,FI ו-M ואנשי QA".

 

אתה מהלל את יכולות העובדים - אבל איך אתם מתגמלים אותם?

 

"האווירה מאוד חשובה לעובדים. בניגוד למקומות רבים אחרים אנו שומרים על העובדים שלנו ולא מתייחסים אליהם כאל חפץ זמני לביצוע משימות שאפשר להיפטר ממנו כלאחר יד - יש לנו עובדים שנמצאים איתנו כבר מעל ל-20 שנה. זו משפחה. אנו גם נמצאים בחזית הטכנולוגיה וחשוב בתחום הזה כל הזמן לעסוק בטכנולוגיות החדישות ולהישאר רלוונטים. אנו מסבסדים ארוחות בשעות העבודה ודואגים לפעילויות חברתיות".

 

מהן שעות העבודה?

 

"מדובר על 9 שעות עבודה ביום - כולל זמן לארוחת צהריים. צריך להגיע עד 10 להיות לפחות כ-7 שעות, כשבסוף החודש משלימים את השאר".

 

פתאום גם בהיי טק עובדים 09:00-17:00.

"פעם ההיי טק היה מבוסס על אקזיטים ואנשים עבדן ללא הפסקה. היום השוק יותר מבוסס ומדובר על עבודה לכל דבר. זו גם הסיבה שיותר ויותר חברות מאמצות שעות עבודה "נורמליות" כמקובל ברוב הענפים".

 

מה על אמהות עובדות?

"יש אמהות עובדות. בפקידות, אגף כ"א, וכספים - רובן נשים. בשאר התחומים יש כ-20% נשים".

  

ניתן לשלוח קורות חיים לדוא"ל . 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים