שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אחיות לצרה
  אריאנה מלמד חושדת ש"אחיות לילה", תוכניתן החדשה של מירי בוהדנה, אילנית לוי והילה נחשון, סובלת מטמטום הנגרם משאיפת יתר של אדי חמצן

  כמה דקות אחרי שנואשתי מלהקשיב להן, עלה בזכרוני הכובען המטורף של "אליס בארץ הפלאות". בימיו של לואיס קרול, "מטורף ככובען" היה דימוי פופולארי אבל מי שהשתמש בו לא ידע מדוע מעצבי מגבעות נתקפו בהפרעות נפשיות. ההסבר המדעי הגיע מאוחר יותר כשהתברר כי הכספית ששימשה לעיבוד הלבד בכובעים משחררת לאוויר אדים רעילים שהשפעתם על המוח עלולה להיות קטלנית. יכול להיות שאילנית לוי, מירי בוהדנה והילה נחשון הן ממש לא מטומטמות, אלא רק קורבנות של האדים החריפים האלה שעולים ממי החמצן בדרך אל הבלונד?


  "אחיות לילה". אולי הן רק קורבן? (צילום: מורן שמבר) 

   

  עד ש"אחיות לילה" תרד מן המסך כמו פטפוטונים נחותים אחרים, אתם מוזמנים לצפות בשלוש נשים נאות ביותר מורחות את עצמן על המסך להנאתכם ובדרך מקדמות קצת תוכניות של "הוט" והרבה את עצמן, כהן משתמשות באורח התורן שלהן – "גבר שווה" על פי הגדרת התוכנית – בעיקר כאביזר שדרכו אפשר לשתף את הצופים בפרטי טריוויה מחיי הזוהר, בלי נוכחות מעצבנת של מראיינים.

   

  כך התוודענו לעובדה שילדיהן של לוי ובוהדנה ישנים עם שקית מלח, סכין

  וספר תהילים מתחת למזרניהם, שלוי רכשה דירה בכספיה שלה ולא בכספיו של אייל גולן כפי שסבורים השיפוצניקים, שבן זוגה הקודם של נחשון ישן לצד חרב סמוראים והיא באמת לא אחראית לירידתו מנכסיו. אם זה נשמע לכם מעניין די הצורך לבלות מול השלוש 25 דקות, סימן שמדובר בהצלחה. אם תגובתם של ילדי גולן-לוי לקעקוע של גולן על קרחתו החדשה היא עבורכם עניין של ממש לענות בו – הרווחתם. מי אני שארים גבה?

  בי נשבעתי שלא ציפיתי לתוכנית תחקירים מעמיקה או לשידור שכולו מדע ודעת.

   

  הרף הונמך בהתאם להצהרות השיווקיות של השלוש, או לפחות של מירי בוהדנה שהצהירה "אנחנו לא עדה יונת". אבל היא לא אמרה: אנחנו לא יודעות לשאול, והיא לא אמרה: כמה שנתאמץ, לא נוכל לזייף סקרנות כי אין לנו, פשוט אין. ולכן צר לי על שלומי קוריאט, הקולב הנוח הראשון שהשלוש תלו עליו את מרכולתן. הן אכן הודיעו לו שהוא מקסים ואולי גם מדאים, אבל גילו באורח מעציב למדי שהוא לא מעניין את קצה הזרת המעוצבת שלהן כשהתקשו אפילו לתפעל את השאלות שהוכנו עבורן מראש, למרות שאלה היו דביליות בעליל במאמץ מכוון של ההפקה לאשש כל סטראוטיפ עבש על בלונדיניות. חכו חכו, עוד תראו שזה רק בגלל מי החמצן.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "אחיות לילה". מי אחראי לטמטום?
  צילום: עדו לביא
  7 לילות
  מומלצים