שתף קטע נבחר

האחים סודמי יואשמו ברצח אבל מי חנק את הילד?

מעצרם של נאור ואדיר סודמי הוארך בארבעה ימים וביום שישי יוגש נגדם כתב אישום בגין רצח הילד לאון קלנטרוב בן ה-7 בבני עי"ש. בדיון נאמר כי על גופת הילד נמצאו זרע וסימני חניקה אך מאחר שלשניים פרופיל גנטי זהה לא ברור מי מהשניים הרג אותו

בית משפט השלום בקריית גת האריך בצהריים (יום ג') את מעצרם של האחים בארבעה ימים לאחר שמוקדם יותר הוסר צו איסור הפרסום מעל חקירת רצח הילד לאון קלנטרוב בן ה-7 בבני עי"ש.

 

התובע המשטרתי איציק חלווי הצהיר בדיון כי ביום שישי יוגש נגד השניים כתב אישום בגין רצח בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, לאחר שנמצאו כשירים לעמוד לדין בבדיקה הפסיכיאטרית. לדברי התובע, קלנטרוב מת מחנק ונמצא זרע על גופתו, אך לא בוצע אונס.

 

עורך דינם של האחים סודמי, ירון פורר, אמר כי לתביעה יהיה קשה להוכיח למי מהם שייך הזרע ומי הרג את קלנטרוב, מאחר שלשניהם פרופיל גנטי זהה. הוא העריך כי הם יואשמו בסופו של דבר בסעיף הריגה ולא רצח, מאחר שאותרו על הגופה סימני חניקה. עם זאת התובע המשטרתי ציין כי בנתיחה שלאחר המוות נמצא על הגופה ממצאים של חבלה המתאימים למתאם הגנטי של נאור סודמי.

 

חלווי סיפר כי מתחת לציפורניו של קלנטרוב נמצאו תאים גנטיים של השניים דבר המעיד על מאבק שהתנהל קודם לרצח. הוא גם חשף כי בעקבות הרצח, נחקרו האחים סודמי בחשד שביצעו מעשים מגונים בשבעה מקרים אחרים, מלבד זה של קלנטרוב. לדבריו, כל הקטינים מסרו על כך עדות מפורטת במשטרה.

 

לדיון הגיעו הוריהם של האחים ואחותם, שבפנים חתומות סירבו להתייחס לשאלות הכתבים. כאשר נכנסו החשודים לאולם, נופפו להם בידיהם וקראו לעברם: "תהיו חזקים, אנחנו אתכם". אביהם אמר כי "כל המקרה הזה קשה לנו מאוד".


אחד האחים משחזר את הרצח (צילום: גדי קבלו)

  

לאון נרצח ביום האחרון של שנת 2009. לאחר שעות של חיפושים מבית לבית, נמצאה גופתו עטופה בניילון בחדרם של התאומים אדיר ונאור סודמי בני ה-24. השוטרים פרצו לחדר לאחר שהשניים סירבו לפתוח את הדלת, ואחד השוטרים הבחין בשניים יושבים על המיטה, ומתחת לה גופת הילד. מנתיחת הגופה התברר כי הילד לא נאנס, ונחנק בידיים חשופות.

 

בחקירתם טענו התאומים, המוכרים כפדופילים, שמצאו את גופתו של הילד מחוץ לבית.

גורם משטרתי סיפר כי בתחילה כל אחד מהתאומים מסר גרסה אחרת לגבי המקום שבו נמצאה כביכול הגופה מחוץ לבית, אך אחרי פגישה עם עורך דינם הגרסאות אוחדו.

 

באחד הדיונים האחרונים בעניינם בבית המשפט, אמר נאור סודמי, כי הוא ואחיו כלל לא הכירו את הילד. "אני ואחי לא עשינו את זה, לא נגענו בלאון, אנחנו לא מכירים אותו", טען.

 

גורמים במשטרה מסרו כי הנאשמים לא הודו בביצוע הרצח עצמו, אך לטענתם ישנן ראיות הקושרות את השניים לביצוע המעשה. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נאור סודמי
צילום: אבי רוקח
אדיר סודמי
צילום: אבי רוקח
לאון קלנטרוב. נרצח
מומלצים