שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חברי הליכוד החדשים: 1,000 רוכבי דו-גלגלי
  מטה מאבק הרוכבים הגיש היום טפסי התפקדות לליכוד בשם 1,000 רוכבים, במטרה לצבור כוח פוליטי ולמנוע בעתיד צעדים שייפגעו ברוכבים. יו"ר מטה המאבק: "רק התפקדות מאורגנת תהפוך אותנו לגורם בעל כוח והשפעה"

  מחאת הרוכבים ממשיכה: 1,000 אופנוענים התפקדו למפלגת הליכוד. מאבק הרוכבים נגד ייקור פרמיות ביטוח החובה, עלה היום מדרגה: מטה המאבק הגיש טפסי התפקדות למפלגת הליכוד בשם 1,000 אופנוענים. מטרת ההתפקדות היא ליצור קבוצת-לחץ בתוך הליכוד, שתוכל בעתיד למנוע צעדים שייפגעו בציבור הרוכבים - כמו ייקור הביטוח, שנכנס לתוקף ב-15 בנובמבר 2009. יש לציין כי למרות פעילות המחאה של הרוכבים, שהגיעה לשיאה בנובמבר האחרון - עם חסימת צירי תנועה ראשיים ברחבי הארץ - יוקרו תעריפי ביטוח החובה, בשיעור ממוצע של כ-12%.

   

  1,000 חברי ליכוד חדשים: מטה מאבק הרוכבים מגיע למצודת זאב

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  ההחלטה להתפקד לליכוד התקבלה כבר בתחילת דצמבר, לאחר שנכשלו כל ניסיונות הרוכבים למנוע מהמפקח על הביטוח מלייקר את ביטוח החובה. במטה המאבק סבורים כי ההצטרפות לליכוד תאפשר לרוכבים לצבור כוח פוליטי משמעותי - בדומה לזה של ועדי העובדים הגדולים במשק.

   

  יו"ר מטה המאבק, אליקו אלג'ם, מסביר: "לראשונה מזה תקופה ארוכה, מגיעה קבוצת אזרחים בעלי רצון להשפיע דרך השתתפות במשחק הדמוקרטי. רק התפקדות מאורגנת הופכת אותנו לגורם בעל כוח והשפעה. אנו מתכננים להפקיד עד סוף אפריל עוד אלפי טפסי חבר, על מנת ששום גורם לא יוכל להתעלם מאיתנו. אנחנו בטוחים שבעזרת אלפי המתפקדים, נמצא אוזן קשבת בכנסת".

   

  ח"כ כרמל שאמה, שמלווה את מאבק הרוכבים מזה כמה חודשים, מברך היום על הצטרפות הרוכבים למפלגתו: "יוזמתם של רוכבי הדו-גלגלי מבורכת, וצריכה להוות דוגמא לכל אזרחי המדינה אשר מעוניינים להשפיע ולקדם את האינטרסים שלהם. כיום, על-מנת להשפיע באופן ישיר, עליך להיות חלק מהמשחק הדמוקרטי - ולא משנה באיזו מפלגה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מחאת הרוכבים: חסימת נתיבי איילון בנובמבר
  צילום: ירון ברנר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים