שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חשד: עוד הצתה בבית משפחת סודמי; נגרם נזק
  המשפחה כבר לא גרה במקום, אך נראה כי זעמם של השכנים לא שכך. במשטרה חושדים שמדובר בהצתה מכוונת - השנייה מאז רצח לאון קלנטרוב

  שריפה שפרצה הלילה (יום ו') בבית משפחת סודמי בבני עי"ש גרמה נזק. במשטרה חושדים שמדובר בהצתה מכוונת. שניים מבני המשפחה, נאור ואדיר, הואשמו ברצח הילד לאון קלנטרוב לפני כחודש וחצי. בני המשפחה אינם מתגוררים בבית מאז מעצר הבנים. אם אכן מדובר בהצתה - הרי שזו הפעם השנייה שהדבר נעשה. ימים ספורים לאחר הרצח ניסו אלמונים להצית את גדר הבית, וגרמו נזק קל.

   

  סמוך ל-2.30 הלילה הוזעק השוטר הקהילתי לבית המשפחה הנטוש. התברר כי

  בתוך הבית נותרו רק מזרנים על הרצפה וכמה מהם הוצתו וגרמו לעשן כבד בתוך הבית. כוחות כיבוי האש השתלטו על השריפה.

    

  מפקד תחנת המשטרה בקרית-מלאכי, סנ"צ ירדן קלנדרוב, ציין כי "בדירה הנטושה לא נמצאו סימנים או ממצאים שיוכלו להוביל לחשודים במעשה השריפה".

   

  בישוב הקטן המונה 7,500 תושבים ישנו כעס רב וביקורת על הטיפול בתאומים שלא הוגדרו כמפגרים, אך סובלים מליקוי שכלי שלדעת התושבים היה בו די כדי להעבירם למסגרת מתאימה שלא תאפשר להם להתרועע עם ילדים.


  הנזק שנותר אחרי כיבוי האש (צילום: צפריר אביוב) 

   

  לאחר ההצתה הקודמת סיפר אחד השכנים כי תושבים זועמים הירבו לפקוד את המקום, חלקם אף השליכו אבנים לעבר הבית.

   

  האישום: תקפו, רצחו, והסתירו

  מכתב האישום שהוגש נגד נאור ואדיר סודמי לפני מעט יותר משבוע עולה כי ב-31 בדצמבר אשתקד הם פגשו את הילד לאון בן ה-7 ליד ביתם. הם הציעו לו להתלוות אליהם כדי לשחק והוא הסכים. בזמן שאמם של הנאשמים ישנה, הם נכנסו לחדרם - הפשיטו אותו וביצעו בו מעשים מגונים. לאחר שהגיעו לפורקן מיני, הם חנקו אותו באמצעות כפות ידיהם.

    

  לאחר מכן הם הלבישו את הילד במכנסיו ואילו את תחתוניו, נעליו ואחד מגרביו

  השליכו לפח האשפה במטבח ביתם, את הגרב האחר הסתירו הנאשמים מעל ארון חדרם. מיד לאחר מכן הם עטפו את גופו של ליאון בציפת שמיכה ואת ראשו בציפת כרית והידקו את הציפות והניילון לגופו באמצעות נייר דבק, אותו ליפפו והידקו לאורך כל גופו וראשו של הילד. הנאשמים הכניסו אותו במצב זה לארגז המצעים מתחת לאחת המיטות בחדרם.  

   

  האחים אינם מודים במעשה. בא כוחם, עו"ד ירון פורר ציין כי בפני התביעה תהיה בעיה להוכיח מי מבין השניים ביצע את הרצח בשל הפרופיל הגנטי הזהה של התאומים הזהים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הנזק בתוך הבית, הבוקר
  צילום: צפריר אביוב
  כתובת על גדר הבית, הבוקר
  צילום: צפריר אביוב
  האחים סודמי בבית המשפט
  צילום: ירון ברנר
  גדר הבית לאחר ההצתה הקודמת
  צילום: גדי קבלו
  מומלצים