שתף קטע נבחר

ברק חגג יום הולדת בסיעה - והוכה בפטיש עץ

חבריו לסיעה של יו"ר העבודה ציינו את יום הולדתו ה-68. פטיש העץ שהוענק לו הונף בידי השר שמחון ונחת על ראשו. שר הרווחה ניחם אותו: "אל תדאג, יש קצבאות"

פעם בשנה, לכל אחד מגיע רגע אחד של נחת. חברי סיעת העבודה ציינו בצהריים (יום ב') את יום הולדתו ה-68 של יו"ר המפלגה, שר הביטחון אהוד ברק.

 

שיאה של החגיגה היתה כאשר הוענק לו פטיש מעץ לניהול הישיבות. השר שלום שמחון, המכן גם כיו"ר הסיעה בכנסת - ניצל את ההזדמנות, קרא "זה של שנינו", הניף את הפטיש וחבט קלות בראשו של היו"ר ברק.  


חג בראש. שמחון וברק בישיבה (צילום: נועם מושקוביץ)

 

עוד רגע אחד של צחוק בסיעה נרשם כאשר השר ברק הזכיר בדבריו את גילו ה"מופלג". בתגובה, השיב לו שר הרווחה, יצחק הרצוג: "אל תדאג, יש קצבאות".

 

יומו של יו"ר העבודה החל הבוקר בנימה פחות מבודחת, כאשר ח"כ איתן כבל תקף אותו ואת שרי המפלגה: "כואב לי, שרים וסגנים", כתב, "החרבתם לי את המפלגה,

ודרך שיתוף הפעולה שלכם עם הימין אתם גם נותנים ידכם להרס השיטתי של כל חלקה טובה במדינה". ח"כ כבל מחה במכתבו החריף את שורת מחדלים, על על אובדן הדרך ועל כך שהשרים פועלים בניגוד לאידיאולוגיה של המפלגה.

 

בשבוע שעבר זכה ברק למסיבת הפתעה במשרד הביטחון. זו עמדה בצל המתיחות בין לשכתו לזו של הרמטכ"ל, רא"ל אשכנזי. עם זאת, משרד הביטחון פירסם תמונה מחויכת של השניים מהארוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טוק טוק, מישהו שם?
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים