שתף קטע נבחר

אחת זה לא מספיק: ברק קונה דירת יוקרה נוספת

מנהיג מפלגת העבודה, אהוד ברק חתם חוזה לרכישת דירה במגדל יוקרה במתחם אסותא בצפון ת"א, זאת לאחר שכבר קיבל ביקורת רבה על מגוריו במגדל השן באקירוב. שכניו החדשים: גליה מאור ואלי יונס. לטענתו, הדירה באסותא נועדה להחליף את דירתו באקירוב, שעומדת למכירה, בדירה זולה יותר

מנהיג מפלגת העבודה רוכש עוד דירת יוקרה. אהוד ברק שזכה לביקורת רבה על מגוריו במגדל השן במגדלי אקירוב, חתם לאחרונה חוזה לרכישת דירה נוספת במגדל יוקרה אחר. הדירה החדשה היא במתחם אסותא ברחוב ז'בוטינסקי בצפון תל אביב, מקבוצת הרכישה "העיר החדשה" של דרור הלוי ורביב צולר.

 

מדובר במתחם היוקרה הבא של תל אביב שמחירי הדירות בו מגיעים ל-50 אלף שקל למ"ר.

הדירה שרכש ברק קטנה יותר מהדירה שלו באקירוב אבל יוקרתית לא פחות כי מדובר במגדל של 26 קומות, שהפנטהאוזים בו נמכרים ב-15 מיליון שקל.

 

המגדל החדש יהיה מוכן בתוך שלוש שנים והשאלה אם ברק יבחר לעבור דירה תישאר פתוחה עד אז.

 

רצה עוד כסף על הדירה באקירוב

בשנה האחרונה עומדת הדירה של ברק במגדלי אקירוב למכירה במחיר גבוה של יותר מ-30 מיליון שקל. הדירה משתרעת על חצי קומה ועל 540 מ"ר, ונחשבת לאחת הדירות היפות והמושקעות במגדל.

 

ברק קיבל עליה לאחרונה הצעה של 27 מיליון שקל, לאחר שהוצעה למכירה באמצעות תיווך רפי קלינה. ואולם ככל הידוע בשלב זה הוא לא נענה להצעה.

 

לברק יהיו 154 שכנים על שטח של 8.5 דונם ברחובות ז'בוטינסקי, יהושוע בן נון וארבע ארצות. 90% מהבניין כבר נמכר ובין הרוכשים כבר אפשר למנות את גליה מאור ואלי יונס, שישמשו שכנים מצויינים לברק. במתחם נותרו למכירה דירות קטנות בנות 2-3 מיליון שקל בקומות התחתונות.

 

על אף שהדירה באריקוב טרם נמכרה, יועץ התקשורת של ברק, ברק סרי, מוסר כי הדירה באסותא תחליף את הדירה באקירוב. לדבריו, זכויות הדירה שמשפחת ברק רכשה באסותא, נועדו להחליף את הדירה של ברק באקירוב בדירה קטנה וזולה יותר, שתהיה מוכנה בתוך 4 שנים.

 

בקבוצת "העיר החדשה" מאשרים כי בני הזוג ברק חתמו על הסכם לרכישת יחידת דיור בפרוייקט אסותא. "הדירה אותה רכשו בני הזוג ברק קטנה יותר ובקומה נמוכה יותר מדירתם הנוכחית במגדלי אקירוב", כך נמסר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אהוד ברק
צילום: גיל יוחנן
הדמיה של פרויט אסותא. למה רק באקירוב, כשאפשר גם וגם?
מומלצים