שתף קטע נבחר

האונס: לאבי החשוד המרכזי יש תיק, אחר שוטר

מבדיקת ynet עולה שלאביו של החשוד המרכזי בפרשת האונס הקבוצתי בצפון ת"א, יש רישום פלילי בעקבות תלונה על אלימות. הוריו של חשוד אחר הם שוטרים, והאב עבד בסמיכות למפכ"ל

עוד גילוי בפרשת האונס והתעללות בנערה בצפון תל-אביב: מבדיקת ynet עולה כי לאביו של החשוד המרכזי רישום פלילי מעברו בעקבות תלונות על אלימות. עם זאת, ניתן לומר שיתר משפחות החשודים עונות להגדרה המשטרתית "משפחות נורמטיביות".

 

בעת שהמתינו מחוץ לבית המשפט לנוער היום, אמרו הורים לחשודים ש"יש פה בני טובים". במקרה אחר מדובר בבן ללא פחות מאשר זוג שוטרים, שמצאו את עצמם בסיטואציה לא פשוטה כלל. אביו של אותו נער עבד בעברו בתפקיד רגיש, קרוב למפכ"ל המשטרה.

 

פרט לאותו חשוד מרכזי, גם יתר 11 זוגות ההורים של החשודים בפרשה ממש אינם בעלי רקע עברייני - מרביתם עורכי דין או בעלי מקצועות חופשיים אחרים.

 

החשוד המרכזי מתקרב לגיל 18. לטענת המשטרה, אותו נער הוא ש"הפעיל" את כל החבורה, ותיווך בין הנערים האחרים לבין הנערה שנפלה קורבן למעשיהם. במשטרה מסבירים כי הוא הצליח בין היתר בשל העובדה שהנערה הייתה מאוהבת בו והייתה תלויה בו רגשית ונפשית.

 

בעקבות חקירת היחידה המרכזית במשטרת תל-אביב, התבהרה התמונה. החשוד הכיר את הנערה כשהשניים היו בני 15, בתיכון בו למדו. בתחילה היה ביניהם קשר רומנטי, אך מהר מאוד הפך החשוד את הקשר הזה לקשר של שליטה וניצל אותה לספק את הגחמות המיניות שלו ושל חבריו. 

 

הנער, כך סיפרו חוקריו, גדל בבית "טוב" ולמד בתיכון ידוע בעיר. אמנם לא הצטיין בלימודיו, אך מעולם לא נראה שנגרר לפלילים או למעשים שחורגים משובבות של נערים. אך מתחת למעטה התמימות, מתברר שהצליח לזהות חולשה אצל הקורבן ולהפוך את הנערה לשפחת מין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחד החשודים בפרשה
צילום: ירון ברנר
מומלצים