שתף קטע נבחר

שלט המחאה של גילאון: יש לי MP3 בקלנועית

חבר הכנסת ממרצ רכש מכשיר MP3 לדוברת, כדי שתשמע רדיו באוטובוס. אלא שהפרט הזה הוצג בפרטים הפיקנטים בהוצאות הח"כים - במסגרת הקשר לבוחר - והוא נעלב. "לא מגיע לי מה שעשו לי, אני לא חלק מהבזבזנים", אמר

מחאה מקורית של חבר כנסת: מאז אתמול מסתובב אילן גילאון (מרצ) במסדרונות הכנסת ולא יודע את נפשו. "מגיל 12 אני בעשייה הציבורית ומעולם לא הרגשתי מה שאני מרגיש מאתמול, עשו עליי סיבוב", הוא אומר. קצפו של גילאון יוצא על הפרסום בכלי התקשורת אודות מכשיר ה-MP3 שרכש מתקציב הקשר עם הבוחר בסכום של 159 ש"ח. הבוקר (יום ד') הוא הגיע לכנסת, על הקלנועית שלו - עליה הדביק שלט ציני: "ברכב זה מותקן נגן MP3".

 

"עשו עליי סיבוב. עד אתמול אפילו לא ידעתי מה זה MP3", הוא טען בשיחה עם ynet. "אחרי הפרסום ביררתי וגיליתי שהמכשיר נרכש עבור הדוברת שלי, ששומעת רדיו באוטובוס. אולי אפשר היה למצוא משהו יותר זול, אבל גם אם טעינו, ואני חושב שלא, הכניסו אותי שלא בצדק לקבוצת הבזבזנים".


ה-MP3 נרכש עבור הדוברת, שתשמע רדיו. גילאון (צילום: אמנון מרנדה)

 

ח"כ גילאון, שהוציא 32,263 שקלים מתקציב הקשר לבוחר - כ-17 אלף שקלים פחות מהסכום המקסימלי - אמר עוד: "הדבר היחיד שיש לי בחיים זה היושר האישי שלי, אין לי שום נכס אחר. שיקום הבן-אדם ויגיד שהזמינו אותי פעם לאירוע ולא קניתי את הכרטיס מכיסי.

רק בשבת האחרונה הוזמנתי לאירוע של נכים, וקניתי כרטיס. זו הדרך שלי לתרום. בחיים לא נתתי שישלמו עליי על קפה. לא מגיע לי מה שעשו לי, אני לא חלק מהבזבזנים".

 

על צעד המחאה הוא אמר: "שמתי לי עכשיו את השלט הזה על הקלנועית ואני הולך להסתובב איתו. זו קלנועית שקניתי מכספי. כתבתי שמרכב זה שקניתי בכספי הותקן MP3 מדף קשר לבוחר.... אחרי בירור מעמיק שערכתי הבנתי שMP3 זה טרנזיסטור ששומעים איתו... אני אפילו לא יודע מה זה 'אנטר' במחשב. מישהו הציע לי להקים אתר ב-10,000 שקל, כמו שעושים ח"כים אחרים, אמרתי לו שבסכום הזה אני מקים אתר הנצחה בהר הרצל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גילאון. "אני לא חלק מהבזבזנים"
צילום: אמנון מרנדה
מומלצים