שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כך לא דואגים להולכי הרגל

  בעיריית יהוד החליטו למנוע מנהגי מכוניות את האפשרות לחנות על משטח גדול באזור מסחרי הומה אדם. אלא שאמצעי המניעה הדקורטיביים הונחו באופן שלא מנע דבר. העיריה: לא סיימנו את העבודות, אבל נגביר את האכיפה

  בעיריית יהוד לא אהבו - ובצדק גמור - את הדרך בה חסמו בעלי מכוניות, את המדרכה הרחבה ליד סניף דואר מקומי. לכן הניחו במקום כדורי בטון דקורטיביים, אשר אמורים למנוע מהנהגים אפשרות לחנות על המדרכה, לסכן ולהפריע להולכי רגל. אלא שבאופן מוזר, הוחלט להניח אותם לא ליד שפת המדרכה, אלא עמוק בתוך שטח ההליכה. התוצאה: הנהגים ממשיכים לחנות כאוות נפשם ולהפריע להולכי הרגל. חמור מכך, עיריית יהוד אינה אוכפת את החוק במקום, ומאפשרת להם לעשות זאת מבלי להסתכן אפילו בדו"ח.

   

   

   

  תגובת עיריית יהוד: עבודות התשתית באזור המדובר בו הורחבה המדרכה, טרם הושלמו. בהמשך לפנייתכם הנחה ראש העיר, יוסי בן דוד, את מנכ"ל העירייה לתגבר את האכיפה במקום עד לסיום עבודות התשתית.

   

  ואנחנו אומרים: לא ברור לנו מה הקשר בין עבודות התשתית למיקום כדורי הבטון. במקום לא מתבצעות כל עבודות, ולכן לא הייתה שום בעיה להניח אותם בקרבת הכביש, ולמנוע את המצב הקיים. מלבד זאת, "נתגבר את האכיפה" נשמע קצת מוזר, לאור העובדה שאין כרגע אכיפה כלל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  כביש מסוכן
  צילום: רותם פלדנר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים