שתף קטע נבחר

נגמרה הסוללה ב-iPad? אפל תחליף ב-99 דולר

חברת אפל פרסמה רשימת שאלות ותשובות בה צויין שהחברה תחליף עבור הלקוחות מכשירי iPad בהם תפסיק לפעול הסוללה בעלות של 99 דולר, בתוספת דמי משלוח

חברת אפל מנסה להקדים תרופה למכה, ועם תחילת תקופת ההזמנה המוקדמת למכשיר ה-iPad מפרסמת באתר החברה שאלות נפוצות ותשובות להן, לרבות השאלה ששאלו רבים: מה קורה אם סוללת מכשיר האייפד מפסיקה לפעול.

 

כידוע, החלפת הסוללה במכשירי האייפד צפויה להיות, בדומה למכשירי iphone ו- ipod touch , היא פעולה המחייבת פניה למעבדה במידה וברצון בעלי המכשיר לשמור על האחריות עליו. משתמשים רבים תהו כיצד צפויה אפל לטפל בלקוחות הנתקלים בבעיות בסוללת המכשיר ואפל סיפקה את התשובה. כך על פי דיווח של PC World.

 

על פי עמוד השאלות הנפוצות שפרסמה החברה באתר התמיכה במוצר, במקרה שהסוללה אינה נטענת, החברה תחליף את המכשיר כולו בעלות של 99 דולרים, בתוספת 6.95 דולרים עבור משלוח המכשיר. את ההחלפה ניתן יהיה להסדיר באמצעות חנות אפל או מרכז שרות מוצרי אפל המקומי.

 

המכשיר סדוק? לא נחליף

חשוב לציין עם זאת, שבאתר נכתב שלא יוחלפו יחידות שבורות, תקולות או כאלו שבוצעו בהן שינויים שלא בהתאם להסכם האחריות של המוצר. בנוסף, צויין שהמידע של המשתמש והעדפותיו לא יועברו ל-iPad החדש, ולכן מומלץ טרם החלפת המכשיר לגבות את המידע הנמצא עליו באמצעות תוכנת ה-itunes.

 

על פי דיווח אתר Endgadget, לא מן הנמנע שעבור סכום פעוט בהשוואה למחירו של מכשיר iPad חדש, יקבל הלקוח מכשיר מחודש.

 

עם השקת האייפון ב-2007 ספגה אפל (יחד עם AT&T) ביקורת מצד ארגוני זכויות צרכנים עקב החוסר במדיניות ברורה ואי-פרסום תמחור החלפת סוללות במכשירי אייפון עם השקת המוצר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אייפד: לא צריך להחליף סוללה, תקבלו מחודש
צילום: AP
מומלצים