שתף קטע נבחר

חשד: תלמיד חרט צלב קרס על מכונית המורה

שבועיים אחרי שצמיג מכוניתה נחתך, הופתעה לגלות מורה בתיכון באזור גדרה, כי על מכוניתה נחרט צלב קרס. מאחורי המעשה, היא חושדת, עומד תלמיד: "בעיני יש פה משהו מאד ברור, תחושה שהשלב הבא יהיה יותר גרוע"

מורה בתיכון באזור גדרה, הופתעה לגלות עם צאתה מבית הספר ביום חמישי האחרון כי על מכוניתה נחרט צלב קרס. רק שבועיים קודם לכן, נחתך הצמיג של מכוניתה. בעקבות האירוע האחרון היא הגישה תלונה במשטרה ולטענתה, אחד מתלמידיה ביצע את המעשה.

 

"יצאתי לחניון בסוף אותו יום בצהריים וראיתי את מה שמפאר את המכונית שלי", סיפרה ל-ynet, "שבועיים קודם מישהו חתך גלגל. כבר אז עלה חשד שזה מכוון, אבל מחמת הספק שאולי מדובר במעשה ונדליזם מקרי, לא ניגשתי למשטרה. כשראיתי את צלב הקרס, ישר היה ברור שזה מכוון כלפיי". לדבריה, יש לה חשדות כלפי תלמיד ספציפי.

 

"זה נורא מפחיד", סיפרה, "חשבתי שזה ייגמר בצמיג. כשזה ממשיך הלאה ומישהו מסמן אותך, זו אמירה

מאד בוטה ובעיניי יש פה משהו מאד ברור, תחושה שהשלב הבא יהיה יותר גרוע". לדבריה, היא לא חוששת להסתובב לבדה, אבל הפחד מנקר.

 

"צר לי שזה מכתים את הילדים האחרים, כי יש שם ילדים מקסימים ונהדרים, אבל יש גם ילדים עם קושי בשליטה בכעסים", אומרת לוי. על האווירה בבית הספר היא מספרת כי "יש תחושה שהכל מותר. כל אחד שמעיר לתלמיד חשוף לתגובה משתלחת. זה רווח בכל החברה, החברה נגועה באלימות והילדים נמצאים בתוכה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צלב הקרס שצוייר על מכונית המורה
צילום: דפנה לוי
מומלצים