שתף קטע נבחר

הודעה לסלולרי מצידו השני של הקבר

חריטת מילים אחרונות: אאוט, קבר אינטראקטיבי: אין. בקרוב תוכלו להוסיף לאבן המצבה רכיב חומרה שיאפשר לקבר שלכם להיות מקור מידע עליכם לדורי דורות

לאחר שאתר פייסבוק כבר הבהיר את מדיניותו בנוגע לעמודיהם של משתמשים שעברו מן העולם, מגיעה כעת חברה אמריקנית בשם Objecs עם מוצר חדיש עבור אלו שאינם בין החיים עוד.

 

ה-RosettaStone הינו לוחית קטנה בגודל של אייפוד העשויה גרניט ומכילה שבב מיוחד. המכשיר מיועד להתקנה על מצבות ועליו מצויירים, בדומה לאבני הרוזטה לאורך ההיסטוריה, סמלים לתחומי העניין השונים של הנפטר. אם יש ברשותכם מכשיר סלולרי שתומך בטכנולוגיית RFID-NFC המאפשרת תקשורת רדיו קצרת טווח עם שבבים מסוג זה (radio frequency identification near-field communication), עם קירוב הסלולרי לאחד הסמלים על אבן הרוזטה תוכלו לקבל מידע על המנוח בתמונות וטקסט.

 

אתר הקבר שלי

במידה ובמכשירכם, כמו מירב המכשירים בשוק כיום, אין תמיכה בטכנולוגיית RFID-NFC תוכלו פשוט לגשת לכתובת האינטרנט הרשומה על האבן ולקבל את המידע על הנפטר שתחת המצבה.

 

באתר החברה מובטח שהלוחית, שמחירה כ-200 דולרים, תמשיך לפעול לפחות 300 שנים מעת הרכישה בתנאי מזג אויר משתנה.

 

גם האמיצים שבמאמצים המוקדמים יהססו בוודאי לרכוש מכשיר מסוג זה ואולי יעדיפו להמתין לגירסה שתציג הולוגרמה של הנפטר, עדיף כזו שבשעות הלילה המאוחרות תדמה לרוח רפאים המרחפת מעל הקבר.

 

;
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים