שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מין בערבית: חנות סקס איסלאמית בהולנד
  ויברטורים ופורנו לא תמצאו שם, אבל אזרחיה המוסלמים של הולנד יכולים לתת ליצר להשתולל - ובלי להסתיר. החנות האינטרנטית החדשה זכתה אף לתמיכת בכירי דת, שקראו לבני המגזר לא להתבייש: "הנביא מוחמד עצמו נתן עצות על סקס"
  משתוללים בחדר המיטות - באישור ההלכה האיסלאמית. באופן גלוי אבל מצטנע ככל הניתן, פתחה בשבוע שעבר את שעריה הווירטואליים חנות סקס אינטרנטית חדשה, בניסיון לספק את צרכיהם של תושביה המוסלמים של הולנד - מבלי להעליב את השריעה (ההלכה) המסורתית.

   

  "היו לנו בערך 70,000 כניסות תוך ארבעה ימים בלבד מהרגע שהשקנו את האתר", סיפר מייסד החנות - עבד אל-עזיז עורג', צעיר בן 29 מאמסטרדם ממוצא מרוקני. "קהל היעד שלנו הם בעיקר בני זוג נשואים מוסלמים, בכוונה להפוך את זה לאלטרנטיבה לאתרי הפורנו, שמציגים את הצד הבזבזני של הארוטיקה ואסורים באיסלאם".

   

  דף הבית של החנות, הנקראת "אל עאסירה" ("חֵברה", בערבית), מכוון את הגולשים להיכנס איש איש לאזור המיועד לו לפי מינו - ובנפרד. אזור הנשים ממוקדם בצדו השמאלי של המסך, ואילו מקומם של הגברים - בחלקו הימני. תוכן האתר זמין בהולנדית, בערבית ובאנגלית, ומציע בסך הכל 12 מוצרים - בעיקר שמנים לעיסוי, חומרי סיכה וגלולות להגברת החשק.

   

  "כל המוצרים הם 'חלאל' (כשרים) ומותרים לשימוש על-פי כללי האיסלאם", אמר עורג'. בניגוד לחנויות מקבילות במערב, בלטו בהיעדרם אביזרי מין שונים ומקובלים, ובהם ויברטורים, חומרים פורנוגראפיים ועוד. "רוב המוצרים האחרים כוללים תמונות עירום או תיאורי זימה שלא מאפשרים לי לשווק אותם, לכן היה קשה מאוד לגבש את המלאי. כולם מדברים על האיסלאם באופן שלילי, ולכן ניסיתי ליצור כאן חידוש בגישה מכובדת", הסביר.

   

  גם בדברים שכתב הוא עצמו בחנות הווירטואלית, הסביר עבור מי שעדיין היסס כי היוזמה "מאפשרת להציג מגוון רחב יותר של המיניות והארוטיקה בחברה האיסלאמית, שנאלצת להתמודד עם גישה סטריאוטיפיות מצד אחרים דווקא באותם הנושאים".

   

  הגישה שבה פועלת "אל עאסירה" זכתה אף לתמיכתם של בכירים איסלאמיים בהולנד, שבירכו על השקתה בדרך ובאופן שבו היא מתנהלת. "כל עוד לא נמכרים צעצועי מין או אמצעים דומים, אין עם כך כל בעיה", הסביר אחד מהם, האימאם עבדול ג'באר. "הנביא מוחמד עצמו נהג לייעץ רבות בענייני סקס בנישואין, ולכן איש לא צריך לחוש מבוכה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מין בערבית: חנות סקס איסלאמית בהולנד"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים