שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  איל ברקוביץ' הורחק לחודש מהמגרשים
  שחקן העבר הורחק מהמגרשים עד ה-1 במאי בעקבות התנהגותו במשחק ילדים בנשר. ברקוביץ' נקנס גם ב-1,000 שקלים: "אני רוצה לראות שמזיזים את שחר מקצף, את נמני מקרית שלום ואת לוזון מפ"ת. כל אחד שתופס משרוקית עושה אבו-עלי"

  אייל ברקוביץ' הועמד היום (ד') לדין באשמת העלבת שופט בנסיבות מחמירות, אי ציות להוראות שופט והתנהגות בלתי הולמת לאור התנהגותו במהלך משחק שמיניות בין מ.כ.נשר למ.ס.מודיעין. לאחר דיון קצר בעניינו הוחלט להרחיק את שחקן העבר עד ה-1 במאי ולקנוס אותו ב-1,000 שקלים.

   

  עוד לפני קביעת העונש, אמר ברקוביץ' לדיין: "במקום שהשופט יבוא וייבקש ממני ומאחי לרשום את שמנו בטופס המשחק, הוא עשה את מה שהוא רצה. אחי אמר לו 'אני הבעלים' ואני אמרתי לו 'אני הבעלים, הוא לא יוצא'. השופט אמר לנו 'צאו החוצה' ואני אמרתי לו 'צא אתה, אני ואחי לא יוצאים מפה'".

   

  "הייתי בפ"ת ובקריית שלום, שם יושבים כל כך הרבה אנשים בתוך המגרש. אותי לא מעניינים נהלים אלא רק ההיגיון, אני לא אבוא אלייך הביתה ואגיד לך לזוז. אני רוצה לראות אם מישהו יזיז את יענקל'ה שחר ממתחם קצף, את אבי נמני מקרית שלום או את אבי לוזון מפ"ת. אני לא סתם מישהו ומותר לי לבקש קצת כבוד מילד בן 18. כל אחד שתופס משרוקית עושה אבו-עלי. לא קיללתי את השופט, הוא בא אלי".


  אייל ברקוביץ': "מותר לי לבקש כבוד מילד בן 18" (עוז מועלם)

    

  ה'קוסם' המשיך: "שופטים באו לחפש כותרות, אני מקווה שלא תיתן לזה יד. אם תעניש אותי בחומרה,

  זה כאילו נתת להם גיבוי. אתה יכול בוא לראות אותי כל שבת מ-8:00 עד 17:00 ולראות שאני לא מדבר מילה עם השופטים. הם לא מעניינים אותי. שופטים יכולים לבוא ולראות אותי, רק שלא ירחיקו אותי מהמגרש שלי".

   

  על פי דו"ח השופט, בהפסקה נכנס למגרש אדם מכיוון היציע וניגש לכיוון הספסלים. השופט שאל אותו לשמו, ואותו אדם הזדהה בפניו כאחד מבעלי מועדון נשר. השופט הסביר לאותו אדם שאם הוא לא מופיע בטופס המשחק הוא אינו יכול להישאר במגרש.

   

  מתוך דו"ח השופט: "אז התפרץ אייל ברקוביץ' בצעקות ותנועות ידיים ואמר (לגבי האדם שנכנס למגרש) 'הוא הבעלים של המועדון והוא יישאר ואתה יכול לעוף מהמגרש ולהסתלק...אני המחליט הבלעדי, מי אתם בכלל, אתם קטנים להגיד לי מה לעשות ומי יהיה במגרש, אתם יכולים לעוף לי מהעיניים ומהמגרש שלי...'. השופט השני דרש מאייל לעזוב את תחומי המגרש ואייל ביצע תנועה בידיו ואמר 'יאללה יאללה תעופו לי מהמגרש, אתם לא יודעים מי אני...'"


  אבי נמני. ברקוביץ': "רוצה לראות שמזיזים אותו מקרית שלום" (אורן אהרוני)

   

  השופט ציין כי זאב ברקוביץ' ביקש מאייל מספר פעמים להירגע ואמר כי הבחור שנכנס למגרש הינו אחיו של אייל. אייל לא עזב את המגרש עד לסיום המשחק.

   

  מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר, היה אמור לעמוד לדין באשמת התנהגות שאינה הולמת במשחק נגד בני סכנין. עטר לא הגיע לדיון ושלח כתב הגנה ובו כתב ששופט מנוסה יותר היה נמנע מלהרחיק אותו בכלל. המכתב לא עזר לאמן, שנקנס ב-1,500 שקל. מרקו בלבול, מאמנה של בני סכנין, נקנס ב-1,000 שקל בעקבות התנהגות בלתי הולמת במשחק מול מכבי חיפה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים