שתף קטע נבחר

אישום: שוטרים תקפו נער בן 16 ברחובות

בלש וקצין במשטרת רמלה עומדים לדין בגין תקיפה בנסיבות מחמירות, לאחר שהיכו נער ברחובות במהלך חיפושים אחר חשוד שברח. קצין נוסף יועמד לדין משמעתי

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה כתב אישום נגד בלש וקצין במשטרת רמלה לשעבר בגין תקיפת נער כבן 16. על-פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד טלי פלדמן, עולה כי הבלש הוא שהיכה את הנער, ואילו הקצין מואשם שראה זאת ולכן צורף לכתב האישום. קצין נוסף שהיה עם השניים, ומסר עדות בנושא למח"ש הועמד לדין משמעתי.

 

גם הבלש וגם הקצין נאשמים בתקיפה הגורמת חבלה של ממש בנסיבות מחמירות. מכתב האישום עולה כי הבלש והקצין ממשטרת רמלה הגיעו לרחובות, שם קבעו עם קצין מהתחנה, בניסיון לאתר עצור שברח למשטרה. הם פגשו בנער בן 16 ושאלו אותו אם ראו את העצור. לאחר דין ודברים בינם לבין הנער, יצא הבלש מהמכונית והחל להכות את הנער באגרופים בפניו.

 

לאחר מכן, נכתב בכתב האישום, גרר את הנער למבנה נטוש והמשיך להכות אותו. בעקבות המכות הגיע הנער לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. במח"ש החליטו להעמיד לדין את הבלש ואת הקצין מרמלה, שראה את המכות שקיבל הנער, אך לא התערב. הקצין השני שמסר עדות במח"ש, הועבר בסופו של דבר לטיפול משמעתי בתוך המשטרה - וככל הנראה יוזמן לבית המשפט להעיד במהלך המשפט של שני חבריו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
אילוסטרציה
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים