שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פאפי ריקי

  יום ה', א'-ד'

   

   

   

  עימות חריף בין ריקרדו לקטה בביהמ"ש. זו מבקשת מקולומבה לשמור היטב על אליסיה. ריקרדו מתבשר שעל אליסיה להעיד מעל דוכן העדים, הוא מתנגד בתוקף. אליסיה מודיעה לאביה שהיא תלך לחתונתה של אמה למרות החלטת השופט. קטלינה מתבשרת שהיא בהיריון בשנית, היא נחרדת מעצם הרעיון.

   

  ריקי מסכים לתת לאליסיה ללכת לחתונה של אמה ואפילו קונה לה שמלה. גרקו סבור שקטלינה שוב ברחה ברגע האחרון. מחפשים אחריה ומסתבר שהיא אצל גרקו, וכבר עברה לגור אצלו. החתונה של קטה בעיצומה ובמקביל קולומבה יולדת בן ומיד לאחר הלידה היא מתה. היחסים בין קטה לריקרדו טובים. גם קטה יולדת ואליסיה חולקת את זמנה בין שני אחיה הקטנים אך ממשיכה לחיות עם ריקי. (פרק אחרון)

   

   

  בפרקים הקודמים

   

  אליסיה מתעוררת מהתרדמת ומגיבה יפה. ריקרדו מחליט להעביר את אליסיה לבית חולים אחר כדי להרחיק אותה מקטלינה. לולה מגלה לאולגה את האמת על המכתב שהיא ואדוניס כתבו כדי להרחיק אותה מחנרו. אדוניס מתחנף לחנרו ומציע לו להיות השושבין שלו. אמפרו מגלה ללוצ'ין שווסקו הוא אביו. ריקרדו מצליח להוציא את אליסיה מבית החולים.

   

  קטלינה נלחצת כשהיא שומעת שריקרדו חטף את אליסיה. היא מחליטה לברוח מבית החולים ומגיעה למשטרה להתלונן על ריקרדו.גבו פוגש את מקרנה ואומר לה שהוא אוהב אותה, השניים קובעים תאריך לחתונה. לאונרדו מחליט לעבור לבית החדש וטרינידד מתנגדת. אליסיה מאושפזת בבית חולים, גרקו מנסה לברר איפה היא. המשפחה של קטלינה מאמינה שריקרדו צריך לשמור על אליסיה. ריקרדו נמצא בבית של אנטוניו והמשטרה מגיעה אליו.

   

  קולומבה באה לעמוד לצדו של ריקרדו כשמתברר לה שהוא נעצר. ריקרדו נאלץ לגלות לאליסיה שקטה לא מבקרת אותה כיוון שלא גילו לה את מקום הימצאה. אורסולה מואסת ביחסים שלה עם אנטוניו. היא מודיעה שקיבלה מלגת לימודים במדריד. מקה וגבו מתחתנים. הדבר מותיר את לאונרדו ופילומנה בהלם מוחלט.

   

  מטילדה מוסרת לעו"ד של ריקרדו את כל החומר שאספה שאמור היה להפליל את ריקרדו אך גם להצילו. עורכת הדין של קטלינה אומרת לה שסיכוייה לזכות במשמורת קלושים. קטלינה מצליחה להשתחל לביה"ח שבו מאושפזת אליסיה ולראות אותה אך גם נעצרת בגלל צו בימ"ש האוסר עליה להתקרב לבתה.

   

  גרקו מציע לקטלינה להתחתן כדי לנסות בכך לזכות במשמורת. קטלינה בכלא.אליסיה מבקשת מקולומבה לקחת אותה לבקר את קטלינה למרות איסורו של ריקי.קטלינה משתחררת בזכותו של ריקי שלמעשה נענה לבקשתה של אליסיה. משפט המשמורת מתקיים ובו השופט פוסק שבעל המשמורת המלאה הוא ריקי. קטלינה לא מקבלת את הפסיקה וצועקת שלא ייקחו ממנה את בתה.

  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

  פורסם לראשונה 12/04/2010 13:18

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים