שתף קטע נבחר

החלל שלי: ספרו את סיפורם של יקיריכם

כבכל יום זיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה, מזמין אתכם ynet לספר כאן על החלל הפרטי שלכם. בעשור האחרון כתבתם כאן אלפי סיפורים אודות הפנים שמאחורי השמות, ואיפשרתם לכולנו להכיר אותם, לזכור אותם ולקחת אל לבנו משהו מכל אחד ואחד מהם. בואו לספר את סיפורם של מי שלא ישובו עוד לעולם

 
כמדי שנה ביום הזיכרון, וכבר שנה עשירית ברציפות, עוצר ynet ליממה את שגרת החדשות, ומפנה את הכותרת הראשית שלו לטובת הסיפורים שלכם על החלל הפרטי שנפער בחייכם.

 

גם השנה אתם מוזמנים להצית כאן ביחד את מדורת השבט הישראלי, להתאסף סביבה, ולכתוב קווים לדמותם של קרובים או רחוקים שנפלו - להזכיר לכולנו שנרצה או לא, אחים אנחנו, ואחים לעולם לא שוכחים.

 

בואו כולכם - צעירים ומבוגרים, רחוקים וקרובים, דתיים וחילונים, ימנים ושמאלנים, בנות ובנים, מהארץ ומחו"ל - וספרו את סיפורכם באמצעות תגובה לכתבה בתחתית העמוד (ציינו את שם החלל בכותרת).
 

עשור של פסיפס כואב

 
בעשור האחרון כתבתם כאן אינספור סיפורי זיכרון מרגשים, אלפי טיפות באוקיינוס של עצב וגעגוע אינסופי. מדי שנה באים וחוזרים לכאן הורים שכולים, ואחים ואחיות, ויתומים, ואלמנות, וחברות נטושות, וחברים לנשק, וחברים הכי טובים, ומכרים ותיקים, וסתם צופים שליבם נכבש בקטעי תיעוד ביתיים שמנציחים את צחוקם המתגלגל של יפי הבלורית. ואתם, ואנחנו.

 

אתם מוזמנים לקרוא ולהיזכר גם בכותבים מהשנים הקודמות:

החלל שלי, אתם כותבים על הנופלים - דף הבית

 

בפורומים שלנו תוכלו גם היום למצוא תמיכה ואהבה מאנשים שעברו את אותן חוויות קשות ויודעים שביחד קל יותר להתמודד:

אובדן ושכול • יתומי צה"ל • נכי צה"ל • נפגעי טרור

 

ושוב, תודה גדולה לאילן יצחייק, הוגה הפרוייקט, על כל השנים ועל המילים.


פורסם לראשונה 18/04/2010 14:37

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
לעמוד הבית של פרויקט "החלל שלי", עם אלפי ההודעות שלכם מ-9 השנים האחרונות
צילום: גיל יוחנן
מומלצים