שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אודות התחרות:

  הגננת של המדינה 2010 – פרס הוקרה מיוחד לגננות המצטיינות של ישראל

  מפעל "הגננת של המדינה 2010" מהווה צעד ראשון ומשמעותי בהגשמת האתגר הניצב בבסיס הפרויקט: העלאת מעמדן ותדמיתן של הגננות והצבתן על סדר היום הציבורי.

   

  בימים אלה, מושק הפרויקט ביוזמת המחלקה לגננות בהסתדרות המורים, ynet ובנק מסד. הפרויקט, שזוכה לתהודה ציבורית רחבה, מעלה על נס את נושא החינוך בגיל הרך במדינת ישראל ובעיקר את הגננות העוסקות במלאכת הקודש של עיצוב הדורות הבאים.

   

  בראש ובראשונה נועד הפרויקט להפנות זרקור למוקדים של הצטיינות ולהעניק לגננות המצטיינות הכרה ציבורית לצד ביטויי הוקרה.

   

  במסגרת הפרויקט, מוזמן הציבור הרחב - הורים וקהילה, עמיתים למקצוע, ראשי רשויות מקומיות, יו"ר סניפי הסתדרות המורים, נציגות גננות, מנהלי מחלקות לחינוך ומנהלות מחלקות לגני ילדים ברשויות המקומיות, מפקחות בעבר ובהווה - להמליץ על הגננת שלדעתם זכאית לזכות בתואר "הגננת של המדינה".

   

  על מי אפשר להמליץ? כל מחנכת בגיל הרך, בעלת ותק של 5 שנים לפחות, אשר הרימה תרומה משמעותית במסגרת פעילותה החינוכית, גננת לגילאי 3-6, חברת הסתדרות המורים. ההמלצה מתייחסת לנשים וגברים כאחד.

    

  לאחר תהליכי מיון והערכה קפדניים של אנשי מקצוע, תבחר ועדה ציבורית, בהשתתפות אנשי חינוך, אקדמיה, ספרות וציבור, חמש גננות, בעבור תרומה יוצאת דופן שהטביעה את חותמה על תלמידיה, על ציבור הגננות העמיתות ועל הקהילה.

   

  חמשת הגננות הנבחרות תקבלנה הכרה ציבורית ואות הוקרה בטקס חגיגי. גננת שתבחר תהיה מקור גאווה עבור הישוב, המפקחת והעמיתות.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים