שתף קטע נבחר

בן 16 גנב סלולרי של תלמידה - ונשך שוטר

תלמיד מהוד השרון נחשד בגניבת טלפון נייד. הוא סירב להיבדק על ידי השוטרים, היכה אחד מהם באגרופים, חנק אותו ונשך את צווארו: "על גופתי המתה אעלה לניידת"

תלמיד בן 16 מהוד השרון נעצר בחשד שגנב טלפון נייד של תלמידה, סירב להיבדק על ידי השוטרים ותקף אחד מהם. על פי החשד, התלמיד מצא על ספסל בבית ספרו שבעיר טלפון השייך לאחת התלמידות, וגנב אותו. מאוחר יותר, באותו יום, הבחינו שני שוטרים מתחנת כפר סבא בנער כשהסלולרי הגנוב ברשותו.

 

הנער הכחיש וטען שקנה את הטלפון בחנות, אך כשהתבקש למסור את הקבלה החל לנופף בידיו ולצעוק ''די, למה אתם מחפשים אותי כל הזמן. נמאס לי מזה, אני לא בא איתכם לתחנה גם אם אמות. על גופתי המתה אני בא איתכם לתחנה".

 

השוטרים ניסו לעכב את התלמיד, שניסה לעזוב את המקום וצעק "גם אם תרביצו לי, לא אעלה לניידת", והוא בתגובה הטיח אגרוף בחזה של אחד מהם. השוטר הודיע לו שהוא עצור ותפס בידו, ואז היכה אותו הנער באגרופים לראשו, חנק אותו ונשך את צווארו.

 

התלמיד המשיך לתקוף, היכה את השוטר באגרופים ואף שרט אותו בגבו. שוטר אחר, שניסה לסייע למותקף, הותקף אף הוא. לבסוף הצליחו השוטרים להשתלט על הנער ולעצור אותו לחקירה. במשטרה אומרים כי נגד הנער יוגש כתב אישום בהליך מזורז.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הכל בגלל סלולרי קטן
צילום: index open
מומלצים