שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אחיו של "השוטר הרוצח" חשוד בהברחת קוקאין

  אריאל בן אור נעצר יחד עם שני אזרחי בוליביה בשל מידע מודיעיני ולאחר מעקב משטרתי אחריהם. הוא מכחיש כל קשר להברחת הקוקאין, אך בית המשפט האריך את מעצרו

  אריאל בן אור, אחיו של השוטר-הרוצח צחי בן אור, נעצר על ידי היחידה לחקירות בינלאומיות בחשד שהבריח סמים לישראל. בן אור חשוד כי היה חבר בכנופיה שעסקה בהברחת הסם ויחד עימו נעצרו שני אזרחי בוליביה. מעצרו של בן אור הוארך היום (ב') בשבעה ימים.

   

  כזכור, שמו של צחי בן אור עלה לכותרות כאשר התברר כי עבריינים שכרו את שירותיו בעת שהיה במדים, על מנת לשמש כרוצח שכיר. הוא היה שותף בחיסולו של העבריין פנחס בוחבוט ב-1999. למרות שהיה במגעים להפוך לעד מדינה - בסופו של דבר לא סוכמו עימו הדברים והוא נמלט לחו"ל. שם איתרו אותו משלחיו והצליחו לרצוח אותו בקכסיקו בדצמבר 2004. אריאל בן אור הספיק עוד להשתתף בשוד יחד עם האח השוטר, טרם שנרצח. אותה פרשה, שבמרכזה עמדו האחים פריניאן, גרמה זעזוע בצמרת המשטרה ונחקרה בידי ועדת זיילר.

   

  מהמידע המודיעיני שהגיע ליחידה הארצית לחקירות בינלאומיות, בראשותו של תנ"צ חיים איפרגן, עלה כי אריאל בן אור שותף בכנופיית מבריחי סמים. לפני כמה ימים נחתו בארץ שני אזרחי בוליביה, שהיו תחת עיניהם הפקוחות של בלשי היאחב"ל. אלה ניסו לברר עם מי הם נמצאים בקשרים "עסקיים" בישראל.

   

  אחרי מעקב ממושך, ורגע לפני שעזבו את ישראל - נעצרו התיירים בנמל התעופה

  בן גוריון. בן אור נעצר בחלוף זמן קצר בביתו. במשטרה מעריכים כי בחודשים האחרונים עסקה הכנופיה בהברחת כמה קליגורמים של קוקאין, והתכוונו להמשיך בסבבי הברחות נוספים.

   

  מעצרו של בן אור הוארך בבית משפט השלום בראשל"צ בשבעה ימים. בא כוחו, עו"ד יוסי לין אמר כי הוא מכחיש את החשדות: "אין לו כל קשר לפרשה ואני מעריך שהוא ישוחרר כבר בימים הקרובים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום רפרודוקציה: משטרת ישראל
  צחי בן אור. גם האח מסתבך
  צילום רפרודוקציה: משטרת ישראל
  מכחיש קשר. עו"ד יוסי לין
  מומלצים