שתף קטע נבחר

בבית הלבן: פול מקרטני שר למישל את מישל

לפול מקרטני לא חסרים שירים רומנטיים, אבל כשנפלה לחיקו ההזדמנות לשיר סרנדה לגברת הראשונה של ארצות הברית היה לו ברור שיש רק אופציה אחת: "מישל". הזמר המיתולוגי אף התלוצץ כי הוא עלול לחטוף אגרוף מבעלה.

 

הבית הלבן הוא לב הממשל האמריקני אבל הלילה (יום ה') הוא הפך לבמת פסטיבל. נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, רעייתו מישל ומוזיקאים רבים חלקו כבוד למקרטני שקיבל את פרס גרשווין היוקרתי למוזיקת פופ. מקרטני הופיע בחדר המזרחי של הבית הלבן כשהוא מלווה לפרקים בסטיבי וונדר, אלביס קוסטלו, ג'ק ווייט ועוד.

 

כשמאחוריו הדיוקן המפורסם של ג'ורג' וושינגטון ואשתו מרתה, שר מקרטני את "מישל" לגברת הראשונה. הביטל לשעבר התלוצץ לאחר מכן שייתכן שהוא יהיה "האדם הראשון שיחטוף אגרוף מנשיא". הוא גם התנדב להופיע באופן קבוע בבית הלבן. "נניח בארוחות צהריים, אנחנו יכולים לבוא להופיע. אנחנו די זולים".

 

מאוחר יותר, אחרי שצלמי הטלוויזיה עבר עזבו, הוא הביע הערכה לספריית הקונגרס המעניקה את פרס גרשווין וגם שיגר עקיצה לנשיא לשעבר

ג'ורג' בוש הבן. "אחרי שמונה השנים האחרונות, זה נהדר שיש נשיא שבכלל יודע מה זאת ספריה", אמר הזמר.

 

הנשיא מצדו שיבח את מקרטני הבריטי על תרומתו לתרבות האמריקנית. "זה נכון, גנבנו אותך, סר פול", אמר אובמה וגם חלק כבוד ללהקה המיתולוגית באומרו שהביטלס לא היו להקת הרוק הראשונה אבל "הם שברו את המחסומים לכל השאר. הם סיפקו פס קול לדור שלם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרס יוקרתי. אובמה ומקרטני
צילום: AFP
מישל מאזינה, ברק מתעצבן?
צילום: AP
מומלצים