שתף קטע נבחר

בני 15 ביצעו מעשי סדום בנערה שיכורה - ונטשו

שלושה נערים הורשעו בכך שביצעו מעשי סדום ומעשים מגונים בנערה בת 14 לפני כשנתיים, לאחר ששתו איתה לשוכרה בגן ציבורי בהרצליה. השופטים קבעו כי "נסיבות האירוע קשות וחמורות. ספק אם הנזק שנגרם למתלוננת הוא בר תיקון"

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (ה') שלושה נערים כבני 17 בביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בנערה בת 14. השלושה, שהיו בני כ-15 בזמן שביצעו את המעשים, הודו בעבירות במסגרת הסדר טיעון.

 

המקרה אירע ביולי 2008, סמוך לשעה 2:00 בלילה, כאשר המתלוננת שהתה בגן ציבורי בהרצליה יחד עם שלושת הקטינים ושתתה איתם לשוכרה. הנערה שתתה כמות גדולה של אלכוהול ובשלב מסויים, ביקשה מאחד הנערים לשמור עליה שלא תשתכר.

 

אולם, הנערים ניצלו את מצבה של הנערה ואת העובדה שלא יכלה להתנגד להם - והובילו אותה לפינה בגן הציבורי, שם השכיבו אותה על הרצפה וביצעו בה מעשי סדום ומעשים מגונים בזה אחר זה. במקום היו נערים נוספים שהבחינו במעשים, אך לא עשו דבר כדי להפסיקם.

 

לאחר שהנערים סיימו לבצע את זממם בנערה, הם נמלטו מהמקום והותירו אותה שם. סיירת של עיריית

הרצליה שעברה במקום והבחינה בה כשהיא יחפה ושיכורה נחלצה לעזרתה.

 

במסגרת הסדר הטיעון ירדו מכתב האישום המקורי אישומים נוספים בעבירות אונס. שלושת הנערים הופנו אל שירות המבחן לנער לצורך קבלת תסקיר המבחן בעניינם, אשר המליץ להרשיע אותם.

 

בית המשפט קבע היום כי "נסיבות האירוע קשות וחמורות והנזק שנגרם למתלוננת ספק אם הינו בר תיקון". השופטים דחו את בקשת אחד הנאשמים שלא להרשיעו מכיוון שהיה בן 14 בלבד בזמן ביצוע העבירה. גזר הדין יינתן במועד מאוחר יותר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחד הנערים שהורשעו
צילום: דודו אזולאי
מומלצים