שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  כתר וז'יטון: מרפאת שיניים שימשה כבית הימורים
  שוטרים שפשטו על וילה באשדוד עקב מידע על הימורים בלתי-חוקיים חשבו שטעו, כשגילו שמדובר במרפאת שיניים. אלא שבפנים הם מצאו מכונות מזל, כולל בחדר הטיפולים, ורק הרופאה היתממה: "לא ראיתי". לפי החשד, הימרו שם על אלפי שקלים

  כשסגן-ניצב גבי דדון נכנס לתפקידו כמפקד משטרת אשדוד, הוא הכריז על טיפול שורש בתופעת ההימורים הבלתי-חוקיים בעיר. אבל סביר להניח שגם אז הוא לא חשב לרגע שמכונות המזל יסתתרו במקום שבו נמצאו היום (ד') על-ידי אנשיו: מרפאת שיניים ברחוב ש"י עגנון בעיר. לפי החשד, בין טיפול לטיפול במקום הימרו הבאים על אלפי שקלים.

   

  למשטרת אשדוד הגיע לאחרונה מידע על כך שהימורים בלתי-חוקיים מתנהלים בווילה פרטית ברובע ה' בעיר, אולם כשהגיעו למקום הם גילו ששוכנת בו מרפאת שיניים, והניחו תחילה שמדובר בטעות - או בחלק הלא נכון של הווילה.

   

  "זו וילה פרטית שמחלוקת לחדרי המתנה", הסביר סגן-ניצב דדון. "כשנכנסנו ראינו שבאחד מחדרי ההמתנה יש תשע מכונות הימורים לא חוקיות. אנשים שהגיעו לטיפולי שיניים ישבו והימרו עד לקבלת הטיפול, או שאנשים הגיעו למקום במיוחד כדי להמר".

   

  אבל לא בכך התמצתה ההפתעה שהמתינה לבלשים. כשנכנסו לחדר הטיפולים, מצאו בתוכו רופאה שהעניקה טיפול ללקוח,

  כשלצדה מכונת הימורים שעדיין פעלה. "מישהו הימר שם בזמן שהיא ביצעה את הטיפול", סיפר דדון. לדבריו הרופאה העמידה פני מופתעת, וטענה כי לא הבחינה במכונה. היא נלקחה לחקירה בתום הטיפול, ומלבדה נעצר גם אדם שהציג את עצמו כבעל המקום.

   

  לדבריו של מפקד משטרת אשדוד, במקום נמצאו ראיות נוספות הקושרות את החשודים לפעילות של הימורים בלתי-חוקיים ופעילויות לא-חוקיות אחרות. "נחקור אותם ונשמע את גירסתם. בכל פעם אנחנו מגלים עוד ועוד דברים שמצליחים להפתיע גם אותי. מבחינתי, עוד שיא נשבר בפעילות הזו", אמר דדון. נגד המרפאה הוצא צו סגירה, ובתום החקירה יוחלט כיצד לנהוג בחשודים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מכונת מזל. "הרופאה העמידה פני מופתעת"
  צילום: הרצל יוסף
  מומלצים