שתף קטע נבחר

קרוביה של טלי עטר ז"ל: "נדאג שהרוצחת תיענש"

בני משפחתה של טלי עטר, שהייתה בחודש השמיני להריונה כשנרצחה לפי החשד בידי שכנתה באשדוד, פרצו בזעקות שבר בתחילת מסע הלוויה. אחותה הספידה: "טוב ליבך היה השראה לכולנו. חבל שלא היינו לצידך". המשטרה הקימה ועדת בדיקה

מאות המשתתפים במסע ההלוויה של טלי עמר ז"ל מאשדוד, שנרצחה אתמול על-פי החשד על-ידי שכנתה, לא יכלו לעצור את רגשותיהם. אחד מאחיה של הנרצחת אמר הערב (יום ב') מעל הקבר הטרי: "אוי ואבוי מה שיהיה לזו שרצחה את אחותנו. אנחנו לא נסלח לה לעולם. אנחנו נדאג שהיא תיענש".

 

בני המשפחה פרצו בזעקות שבר בתחילת מסע הלוויה של עטר, שהייתה בחודש השמיני להריונה, ותינוקה עדיין מאושפז

במצב קשה. בעלה לשעבר של טלי החזיק את הבן הגדול, בן ה-12, שביקש להיפרד מאמו. אחיותיה של הנרצחת זעקו: "אין טלי יותר, לא ניגע בך יותר, לא נשמע יותר את הצחוק שלך".

 

דבורה אחותה של הנרצחת, ספדה לה בשם המשפחה, ואמרה: "טוב ליבך היה השראה לכולנו, תמיד ראית את חצי הכוס המלאה. סליחה שלא היינו לצידך". רבה הראשי של אשדוד, הרב יוסף שיינין אמר מעל הקבר הטרי: "כולנו צריכים לפשפש במעשינו. רוצחים על סכסוך שכנים, על דברים פעוטים, אנחנו צריכים לבדוק את החינוך שאנו נותנים לילדי ישראל כבר שנים רבות". במשך דקות ארוכות עמדו בני המשפחה ליד הקבר הטרי וסירבו להיפרד.


בנה של עטר, בלוויה הערב (צילום: זאב טרכטמן)

 

מוקדם יותר היום הוארך בעשרה ימים מעצרה של השכנה שדקר את עטר, מזל בר-אושר. בבית המשפט היא אמרה: "אני מצטערת, מצטערת מאוד על מה שקרה, אין לי מילים להסביר זאת". התובע המשטרתי אמר בדיון כי לבר-אושר עבר פלילי,

וכי לפני שש שנים הורשעה בעבירת אלימות. עם זאת, הוא לא פירט באיזו עבירה מדובר.


ליד הקבר הטרי, הערב. "לפשפש במעשינו" (צילום: זאב טרכטמן)

 

סניגורה של החשודה, עו"ד תומר אורינוב, ציין בדיון בהארכת מעצרה כי מרשתו טוענת שהמנוחה היא זו שתקפה אותה

לראשונה, ולראיה - אף הציג שריטה על גופה. "זה סכסוך ארוך והתנכלות מצד המנוחה למרשתי. גם בזמן האירוע היא התקשרה למשטרה והזעיקה עוד שני אנשים למקום. על חזה של מרשתי יש שריטה המעידה שהיא זו שהותקפה", אמר.

 

אחר הצהריים הודיע מפקד מחוז הדרום של המשטרה, ניצב יוחנן דנינו, כי החליט למנות צוות בדיקה מיוחד להתנהלות משטרת אשדוד בטיפול באירוע הרצח. לפי המשטרה, על פניו הטיפול באירוע כולו היה ראוי וסביר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחותה של הנרצחת על קברה
צילום: זאב טרכטמן
טלי עטר. "לא ניגע בך יותר"
צילום רפרודוקציה: אבי רוקח
זירת הרצח אתמול. "טוב ליבך היה השראה"
צילום: אבי רוקח
מומלצים