שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נתיבי איילון מציגים: הרבה רצון, מעט מדי יכולת

  בחברה המתחזקת את נתיבי איילון הואילו לתקן בור בכביש, שסיכן רוכבי אופנועים וקטנועים לפני מספר חודשים. אלא שהתיקון השלומיאלי לא החזיק מעמד אפילו יום אחד, וכעת שוב נפער הבור. נתיבי איילון: הנושא יטופל בהקדם

  כאשר דיווחנו בחודש פברואר לחברת נתיבי איילון, על בור מסוכן שפעור זה מספר חודשים במחלף העלייה מרוקח לכיוון צפון, הבהירו לנו דוברי החברה כי המפגע מוכר לנוגעים בדבר. עוד אמרו כי תיקונו אמור היה להתבצע ממש ביום בו פנינו אליהם. עניין של תזמון ומקריות. ואכן, מיד לאחר הדיווח ב-ynet, הגיעו עובדי החברה כדי לתקן את הכביש. אלא שהם עשו זאת באופן שלא הותיר בנו כל מקום של ספק - תוך זמן קצר יחדש הבור את ימיו המפוארים, ויחזור לתפקד כסכנה ברורה ומוחשית לרוכב דו-גלגלי. צדקנו.

   

  כעת הגענו שוב למקום, מספר חודשים מאוחר יותר, כדי לדווח כי כצפוי, דבר לא השתנה. הבור נותר במקומו, ותיקון אין. פנינו שוב לחברת נתיבי איילון, וזכינו לתשובה שבמפתיע, דומה לזו שקיבלנו בעבר.

   

  נתקלתם במפגעים נוספים? דווחו למישל: safewheels@y-i.co.il

   

   

  תגובת חברת נתיבי איילון: "טרם פנייתכם, בחודש פברואר, זיהה צוות מחברת נתיבי איילון כשל בכביש, והנושא טופל. יש מקטע זעיר שמצריך טיפול נוסף, ואכן הנושא יטופל בהקדם".

   

  ואנחנו אומרים: בפעם הראשונה הובהר לנו כי הבור שסיכן את הרוכבים חודשים ארוכים, אמור היה לזכות בתיקון ממש לפני שפנינו בתלונה. צירוף מקרים ותזמון מעניין, אך מי אנחנו שנלין - העיקר שיתוקן המפגע. כעת מבהירה החברה כי מדובר "במקטע זעיר". וזה מפתיע, שכן גודלו לא רק שלא השתנה מפברואר, אלא אף גדל. מלבד זאת, התגובה מתייחסת ל"טיפול נוסף", כשלמעשה מדובר בטיפול חוזר לתיקון קלוקל. ולבסוף - הנושא יטופל בהקדם. נותר רק לגלות כמה מוקדם זה יקרה, ובעיקר איך.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ה"מקטע הזעיר"
  צילום: רותם פלדנר מישל דור רותם מלנקי
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים