שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גלישה נקייה: PureSight
  ‭,PureSight‬ תוכנת סינון ומעקב גלישה ברשת, עומדת בשבילכם על המשמר ומגינה על הגלישה של ילדיכם. אבל לפעמים היא מגזימה. מדור "תוכנה במבחן" מידיעות אחרונות

  לא תמיד נעים לעקוב אחרי הרגלי הגלישה של הילדים או לחסום בפניהם אתרים, אבל כבר נתקלנו במקרים נעימים פחות, שאולי היו נמנעים בדיוק בזכות הפעולות האלה. ספקיות האינטרנט מציעות תוכנות סינון ומעקב, ברשת אפשר למצוא שירותים דומים בתשלום או בחינם, ועכשיו מצטרפת לעסק גם רשת באג, שמציעה את תוכנת ‭.PureSight

   

  מדובר למעשה בתוכנה שעומדת מאחורי שירותי הסינון של ספקיות האינטרנט, אבל עכשיו היא זמינה בנפרד, כמוצר עצמאי. כבר במהלך ההתקנה תתבקשו לקבוע

  סיסמת מנהל, שרק בעזרתה תוכלו לשנות את ההגדרות, לצפות בהיסטוריית הגלישה וגם לעקוף את החסימות הקבועות באופן חד פעמי, מבלי לשנות את ההגדרות.

   

  שומרת תמיד

  בסוף ההתקנה, התוכנה תאתחל את המחשב וכשהוא יעלה מחדש היא כבר תיכנס לפעולה. ברירת המחדל היא סינון מגוון גדול של תכנים - שירותי דואר אלקטרוני, תכנים פורנוגרפיים, אתרי הימורים, שירותי היכרויות ועוד. אפשר תמיד להגדיר אתרים ספציפיים שאסורים גם אם הם לא עונים להגדרות, או לאשר כניסה אל אתר שנמצא באחת הקטגוריות, וגם להסתפק במעקב שקט ברקע, בלי חסימות.

   

  מכיוון שהתוכנה פועלת ברקע, אין חשיבות לסוג הדפדפן. גם מעבר ל"מצב גלישה פרטי" שמציעים היום הדפדפנים, שבו הגלישה לא משאירה עקבות במחשב, לא יעקוף את החסימות. התוכנה עוקבת גם אחרי השימוש בתוכנות מסרים מיידיים, מאפשרת להגביל את שעות הגלישה במחשב, להגדיר רצף ספרות (מספר כרטיס האשראי שלכם, למשל) או מילים אסורות שידליקו נורה אדומה, כך שהתוכנה תשלח אליכם הודעה לדואר האלקטרוני ועוד.

   

  להיטות להגן

  בכמה מקרים נתקלנו בלהיטות יתר של ‭:PureSight‬ מאמרים תמימים באתר טכנולוגיה נחסמו לצפייה בנימוק שמדובר באתר היכרויות. בדיוק במקרים כאלה תוכלו להשתמש בסיסמת המנהל כדי לעקוף את החסימה.

   

  התמיכה היא עוד נקודה בעייתית. אם אצל ספקיות האינטרנט אפשר להרים טלפון למוקד השירות. כשרוכשים את התוכנה בנפרד התמיכה היא דרך אתר האינטרנט של PureSight ובאמצעות מייל בלבד. נתקעתם עם שאלה דחופה? חכו לתשובה בדואר. כשמדובר בתוכנה שעולה כסף, אנחנו מצפים ליותר - בעיקר כשיש תוכנות שזמינות ללא תשלום ומציעות שירות דומה, אבל בדרך כלל עם פחות תכונות.

   

  PureSight

   

  רישיון:  מסחרי

  מחיר: 129 שקלים (גירסת ניסיון להורדה בחינם למשך 30 יום)

  דרישות מערכת: Windows XP ומעלה 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים