שתף קטע נבחר

אבו-מאזן לאנשי חמאס מי-ם: גירושכם - פשע

בפגישה ברמאללה אמר הנשיא הפלסטיני לארבעה חברי פרלמנט מחמאס, המועמדים לגירוש מירושלים: "אנחנו לא יכולים לעמוד בשקט מהצד כשאנשים מגורשים ממולדתם"

אבו-מאזן מתייצב לצד חברי הפרלמנט מחמאס, לפני גירושם מירושלים. הנשיא הפלסטיני נפגש היום (ו') ברמאללה עם מוחמד אבו-טיר, מוחמד טוטח, חאלד אבו-עראפה ואחמד אטון ואמר להם כי גירושם יהיה "תקדים מסוכן". כך דיווחה סוכנות הידיעות הפלסטינית מען.

 

הנשיא הפלסטיני אמר לארבעת חברי הפרלמנט: "אנחנו עוקבים אחרי הנושא הזה בכנות וברגישות, בהתחשב ברגישות שלו. אנחנו לא יכולים לעמוד בשקט מהצד כשאנשים מגורשים ממולדתם, מה שאנחנו מחשיבים לפשע".  

 

"הרשות הפלסטינית יצרה קשר עם כמה מדינות, כולל ישראל וארצות הברית", אמר אבו-מאזן, "במאמץ לסכל את התוכנית הישראלית למנוע מארבעה חברים שנבחרו למועצה המחוקקת הפלסטינית מלהיות תושבי ירושלים".

 

בהתייחסו לשיחות הקרבה עם ישראל, אמר אבו-מאזן כי עמדת

 הרשות היא כי "ברגע שתושג התקדמות בשני הנושאים שהעלנו מול האמריקנים, הגבולות והביטחון, לא נתנגד לחזור לשיחות ישירות".

 

בשמם של הארבעה המועמדים לגירוש, שיבח אחמד אטון את "מאמציו של הנשיא ודאגתו הכנה לנושא גירושנו מירושלים. אנחנו רוצים להודות להנהגה הפלסטינית על מאמציה הכבירים". הוא הוסיף כי למרות שארבעת חברי הפרלמנט שייכים לאותה המפלגה, הם אינם מייצגים אף פלג למעט "האינטרסים של עיר הקודש, כמחוקקים שנבחרו על פי החוק".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים