שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אישום: תקף ואנס חמש נערות בפ"ת, בהן בת 13

  יוסף טגפאי הואשם כי תקף חמש נערות ואשה בפתח תקווה וניסה לתקוף אותן מינית. בחלק מהמקרים הוא תקף תחת איומים שירצח את הקורבן

  אין גבול לאכזריות ולהתעללות: כתב אישום חמור הוגש הבוקר (יום א') נגד האנס הסדרתי יוסף טגפאי (24) בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה, בגין שורה של מעשי אינוס, מעשי סדום, מעשים מגונים, ניסיונות אינוס, תקיפה ואיומים, שביצע בחמש נערות ואשה צעירה. הוא הודה בחלק מהמעשים המיוחסים לו ובנוגע לכמה מהמקרים - העדיף לשמור בחקירותיו על זכות השתיקה. 

   

  על פי כתב האישום שהוגש על-ידי עו"ד אליאנא דניאלי מפרקליטות מחוז מרכז, הנאשם נהג לתקוף מינית, לאנוס, לבצע מעשי סדום ומעשים מגונים בנשים צעירות, לרוב קטינות. "העבירות נעברו באכזריות, תוך שהנאשם מאיים ברצח ובאלימות קשה על קורבנותיו ואינו שועה לבכיין ולתחינותיהן שיעזבן לנפשן".

   

  טגפאי, תושב פתח תקווה, הואשם כי ביצע 5 מעשי אינוס ו-4 ניסיונות אינוס. הוא בחר את קורבנותיו לפי צבע עורן הלבן. המקרה המזעזע ביותר שמתואר בכתב האישום התרחש בשנה שעברה, והקורבן לו היתה נערה בת 13. טגפאי נאשם כי תקף את הנערה בשעת ערב ברחוב בעיר ואיים לחתוך את פניה בסכין אם לא תיענה לו.

   

  "אם תצעקי - אתן לך בלטה בראש ואשרוף אותך"

  הוא הגיח מאחוריה וחסם את פיה ואפה בידיו, ואמר לה: "אל תוציאי מילה, אל תגידי שום דבר. אם תצעקי אני אתן לך בלטה בראש, אני אשרוף אותך, אני אחתוך לך את כל הפרצוף". 

   

  לאחר שגרר אותה לחניון סמוך והורה לה להוריד את חולצתה. מפחד כי יממש את איומיו - היא צייתה לו ובכתה. הוא הורה לה להתפשט ושם את החולצה על פניה כדי שלא תראה אותו. בעוד היא עם החולצה על הראש אנס אותה.

   

  לפי כתב האישום, המתלוננת התחננה בפני הנאשם שלא יעשה זאת, ואמרה לו כי מעולם לא עשתה דברים כאלה, אך הנאשם לא שעה לתחנוניה ואיים שיתלוש את שיערה אם לא תבצע בו את המעשים. לפני שנמלט הוא לקח את הנערה לפינה סמוכה והורה לה לספור עד חמישים. הוא איים עליה כי אם תספר על המעשים למשטרה הוא יחזור אליה.

   

  החליף טלפונים עם אחת "הקורבנות"

  באישום נוסף המפורט נגדו, טגפאי תקף ברחוב צעירה דתייה בת 19 וניסה לאנוס אותה, תוך שהוא מאיים כי יכה אותה באמצעות בלטה אם תתנגד לו. הוא גם איים עליה בסכין והכה אותה בפניה ובגפיה. בפרקליטות ביקשו מבית המשפט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו בשל מסוכנותו לציבור.

   

  בכתב האישום החמור נגד טגפאי מפורטים עוד שלושה אישומים בהם אנס נערות שאותן איתר באקראי ברחובות פתח תקווה.

  אולם מקרה אחד לא נכלל בכתב האישום. במהלך החקירה, הגיעו חוקרי ימ"ר מרכז לנערה נוספת, בת 17 שהייתה "קורבן". גם את הנערה הזאת תקף טגפאי והתכוון לאנוס אותה. אלא שהנערה הזאת הפתיעה אותו כשנענתה לו וקיימה עמו יחסי מין בהסכמה. השניים אף החליפו מספרי טלפון ושמרו על קשר טוב.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שורת תקיפות חמורות. הנאשם יוסף טגפאי
  באדיבות משטרת מחוז מרכז
  מומלצים