שתף קטע נבחר

איזה מין מעצר: גנחו חזק, קיבלו קנס ותיק פלילי

זוג שבילה לילה סוער בחולון לא חשב שכך הוא ייגמר. הגניחות הרמות אילצו את השכנים להזעיק את המשטרה, ואחרי שהאישה תהתה על הרגלי המין של השוטרת - הם מצאו את עצמם בתחנה, עם קנס של 350 שקל ותיק פלילי. האם כעת גם העבודה בסכנה?

אזיקים? זה דווקא לא היה בתוכנית של הזוג ש"חגג" ביחד. לקראת השעה 05:00 בבוקר ביום חמישי שעבר, דיירי רחוב חנקין בחולון לא יכלו עוד לשאת את הרעש. הגניחות שעלו מתוך אחת הדירות ברחוב לא נתנו להם מנוח, וכעת - הם החליטו - תורה של המשטרה לשים קץ למטרד. הם חייגו למוקד 100, וחיש קל הגיעו לדירה ארבעה כחולי מדים כדי להחזיר את השקט לשכונה.

 

אבל מי שחשב שכאן תיגמר הסאגה, טעה. "פתחתי את הדלת לשוטרים כשאני מכוסה בכרית, ובן זוגי בתחתונים בלבד", סיפרה האישה ל-ynet. "ההאשמות של השוטרים והגישה הכוחנית שלהם היממו אותי ונראו לי מגוחכים, אז עניתי להם בציניות".

 

ב"קרב המוחות" עם השוטרים - גילתה האישה שידה על התחתונה וקנס של 350 שקל נרשם לה ממש ב"זירת הפשע", אחרי ששאלה את השוטרת אם כשהיא מקיימת יחסי מין, היא אינה משמיעה קולות דומים.

 

אבל גם זה לא היה הסוף. כשירדו בני הזוג מהדירה בניסיון לבטל את הדו"ח שרשמו להם השוטרים, ביקשה השוטרת מהצעירה להציג בפניה תעודת זהות, אך זו סירבה. באותו הרגע, לדברי החשודה בהרעשה, אזקו אותה ואת חברה כל ארבעת השוטרים, והכניסו אותה בכוח לניידת. שם, סיפרה, שמעה יחד עם בן זוגה שהתקבלו קריאות נוספות לאותה הכתובת בגין אישה המשמיעה גניחות קולניות, ולפיכך נראה שהשוטרים התבלבלו בדירה.

 

כך או כך, כל ההסברים לא הועילו. החשודים הושמו במעצר, ונפתח נגדם תיק פלילי בגין העלבת עובד ציבור, עבירה שהעונש המירבי עליה הוא שישה חודשי מאסר. את השעות שעברו עד צהרי אותו היום הם בילו במעצר, כשרוב הזמן הם אזוקים.

"כששאלתי את השוטרים אם כשהם שוכבים הם לא עושים קולות, כנראה פגעתי בציפור נפשם של כחולי המדים", המשיכה הצעירה בשיחה עם ynet.

 

"אני מועסקת בעבודה שדורשת סיווג בטחוני, ולא לי ולא לבן זוגי היה רישום פלילי כלשהו במשטרה. אני לא מאמינה שכך, ברגע אחד ועל לא מאומה, יכולה משטרת ישראל להגיע למבצרו הפרטי של האזרח הקטן ולהופכו מאזרח ישר לעבריין, דבר שעלול לגרום לי לאבד את עבודתי".

 

ממשטרת חולון נמסר בתגובה: "בני הזוג עוכבו לחקירה לאחר שגידפו וקיללו שוטרים שהגיעו לדירתם בגין הפרעת מנוחה, שעל אודותיה התלוננו השכנים. השניים אף סירבו להזדהות, ושוחררו לאחר שנחקרו".

 

Read this article in English

 

המידע הראשוני התקבל באימייל האדום .

 

בהכנת הידיעה השתתף יואב זיתון
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ומה יעלה בגורל הסיווג הביטחוני?
צילום: index open
מומלצים