שתף קטע נבחר

התביעה: הולילנד קשורה למימון בחירות אולמרט

בדיון נוסף במשפטם של אולמרט וזקן, עדכן עו"ד אורי קורב על ההתפתחויות האחרונות ב"חקירה המאומצת וחסרת התקדים", שמתקרבת לסיומה. הוא סיפר על "ממשקים" בינה לבין התיקים האחרים, הקשורים למימון מערכות הבחירות של אולמרט

פרשת הולילנד הגיעה לשלבי החקירה האחרונים, ובקרוב נדע אם תתגבש לכדי כתבי אישום - כולל אישום נוסף נגד ראש הממשלה לשעבר. כך עדכן הבוקר (יום ה') נציג הפרקליטות, עו"ד אורי קורב, את בית-המשפט, שדן בעניינם של אהוד אולמרט ושולה זקן.       

 

לדברי קורב, קיים ממשק בין חומרי החקירה החדשים מהולילנד - לבין אלה המופיעים בכתב האישום נגד אולמרט, במיוחד בפרשת מרכז ההשקעות, אך גם "מעטפות הכסף" של משה טלנסקי. "הממשק הוא בעיקר בעניין ההיבט הראייתי של מימון מערכות הבחירות של אולמרט", סיפר נציג התביעה.

 

הפרקליטות, הוסיף העורך-דין, מעבדת בימים אלה את המשמעויות של אותם "ממשקים", ובכוונתה להעביר לפרקליטי אולמרט וזקן את חומרי החקירה החדשים. אם אמנם יוחלט להעמיד את אולמרט וזקן לדין גם בפרשה הזו, אפשרות אחת היא שיוגש כתב אישום חדש - אחרת, יתוקן כתב האישום שכבר עוסק בפרשת מרכז ההשקעות.

 

פרשת הולילנד "התפוצצה" באפריל, כאשר הפרקליטות ביקשה מבית-המשפט, שדן בתיקי אולמרט וזקן, לשנות את סדר הפרשות הנידונות בתיק, בשל אותו מידע חדש. "חקירה נוגעת בחקירה", אמרה אז השופטת מוסיה ארד, שאישרה את הבקשה.  

 

בשלושת החודשים שחלפו מאז, סיפר היום עו"ד קורב, "נוהלה חקירה מאומצת חסרת תקדים, אשר נוגעת הן לאולמרט ולזקן והן לחשודים נוספים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יש ממשק: אולמרט
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים