שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חקירה נגד אתר חרדי שכינה את אדמונד לוי 'שפל'
  עורך וכתב באתר "צופר" חשודים בזילות בית המשפט, אחרי שכינו את שופט העליון שפסק בפרשת עמנואל "אדם פרימטיבי, חולה שנאה", וכן "עושה הספונג'ה לאדוני העליון האשכנזים"

  "דמותו העלובה של העסקן הפוליטי מרמלה שהפך לעבד נרצע של שופטי העליון" - כך נכתב באתר החרדי "צופר" על שופט בית המשפט העליון, אדמונד לוי, שפסק בפרשת בית הספר בעמנואל. היום (ה') הוחלט לפתוח בחקירה פלילית נגד עורך האתר והכותב.

   

  המשנה לפרקליט המדינה לתפקידים מיוחדים, עו"ד שי ניצן, שלח היום על דעתו של היועץ המשפטי לממשלה, עו"ד יהודה וינשטיין, מכתב למשטרת ישראל בו הוא מבקש לפתוח בחקירה נגד עורך "צופר" והכתב שמואל קופר, שפרסמו "כתבות המגבשות לכאורה עבירה של זילות בית המשפט", בכך שהשמיצו את לוי.


  מתוך אתר האינטרנט החרדי "צופר" (צילום מסך)

   

  אל לשכת היועץ הגיעו תלונות שעסקו בכתבות - ובין הביטויים שנכתבו על השופט לוי היו "אישיות שפלה ביותר", "דמותו העלובה של העסקן הפוליטי מרמלה שהפך לעבד נרצע

  של שופטי העליון", "עסקן פוליטי נמוך דרג", "אדם פרימטיבי, חולה שנאה, כלפי החרדים לדבר השם". לאור חומרת הדברים, כתב ניצן, הוחלט על דעת היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה כי יש מקום לפתוח בחקירה.

   

  לוי, שקבע כי על ההורים האשכנזים לבטל את ההפרדה בבית הספר לבנות "בית יעקב" בעמנואל, זכה עקב כך לביקורת חריפה בעולם החרדי, והאבטחה סביבו תוגברה בעקבות חשש לפגיעה בו.

   

  באחת הידיעות שפורסמו באתר "צופר" מכונה השופט לוי "הספרדי התורן עושה הספונג'ה לאדוני העליון האשכנזים", ועורכי האתר מוסיפים: "זה בדיוק השופט שגויס במקרה של עמנואל על-ידי המוסד הגזעני ביותר במדינה, בית המשפט העליון, להושיט אצבע מאשימה נגד ציבור החרדים כגזענים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  השופט אדמונד לוי
  צילום: בוצ'צו, אתר בתי המשפט
  מומלצים