שתף קטע נבחר

סיפורה של המרגלת הלוהטת - בקרוב בחנויות?

מקור המקורב לאנה צ'פמן סיפר כי האדמונית שובת הלב מנסה למכור את סיפורה לכלי תקשורת בבריטניה. לדבריו, תמורת רבע מיליון דולר היא "מקווה לעסקה שתכלול ספר וזכויות לסרט"

רוצים לדעת את כל הפרטים על המרגלת הלוהטת, אנה צ'פמן? ובכן, ייתכן שבקרוב מאוד תוכלו למצוא את כולם בחשיפה מיוחדת של אחד מעיתוני בריטניה. מקורות דיווחו אתמול (יום ב') לעיתון הניו יורק פוסט כי צ'פמן שלחה מכרים לרחרח עבורה, ולבדוק האם אחד מגופי התקשורת בממלכה יקנה את סיפורה תמורת סכום פעוט של רבע מיליון דולרים.

 

צ'פמן, בתו של דיפלומט רוסי, הוסגרה לארצות הברית בחודש שעבר במסגרת עסקת חילופי המרגלים הגדולה ביותר מאז תום המלחמה הקרה. המרגלת האדמונית כיכבה על שערים ברחבי העולם, בעיקר בזכות חזותה המצודדת ותמונות העירום שהתגלו בחשבון הפייסבוק שלה.


הסיפור שריגש את העיתונות יסחוף גם את הוצאות הספרים? (צילום: AFP)

 

כעת מתברר כי צ'פמן מוכנה לספק לעולם את גרסתה שלה להשתלשלות העניינים. על פי דיווחים המרגלת במיל' תמכור את הסיפור תמורת 250,000 דולרים שישולמו לחשבון בנק שוויצרי השייך לעמיתה. כך ככל הנראה, היא מקווה להתגבר על ההגבלות שמציב בפניה מסמך עליו חתמה במסגרת העסקה, האוסר עליה להפיק רווח מהסיפור בארצות הברית וברוסיה.

 

"אנה איבדה את מקור ההכנסה שלה. היא נאלצה לעזוב את עסקי הנדל"ן, ולא תקבל עוד כסף מהממשלה ברוסיה. היא יודעת שעסקה עם התקשורת היא הדרך הטובה ביותר עבורה להרוויח כסף. אפילו העלו את הרעיון שתצטלם למגזין פלייבוי", אמר מקור המקורב לאדמונית המצודדת.

 

"היא מקווה שזה יתורגם לעסקה שתכלול פרסום ספר וזכויות לסרט, אולם העברת הכספים אליה תצטרך להיעשות בצורה זהירה. הכסף לא יכול להגיע ישירות אליה, לכן היא הציעה שהוא יועבר לחשבון בנק שוויצרי של ידיד", הוסיף.

 

פרקליטה של צ'פמן, רוברט באום, אמר לשבועון האמריקני ניוזוויק כי "היא מרגישה שמקור ההכנסה היחיד שפתוח בפניה ינבע מהסיפור שלה. התנאים לא אסרו עליה לדבר. זה היה צעד לא-חוקי. היא רק לא יכולה להרוויח מזה, אחרת הממשלה תיקח את הכסף", אמר באום והוסיף כי עכשיו, כשחזרה לרוסיה, יש קושי לאכוף את האיסור הזה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ומי תשחק את צ'פמן בסרט?
צילום: AP
עו"ד באום: מותר לה לדבר
צילום: רויטרס
מומלצים