שתף קטע נבחר

הורי האב שרצח: מגנים המעשה, מחבקים את האם

בני משפחתו של איתי בן-דרור, שחשוד שדקר למוות את שלושת ילדיו, יכבדו את בקשת משפחת האם ולא יגיעו להלוויה. "אנו מוקיעים ומתנערים מהמעשה הנפשע של איתי ומשאירים לחוק למצות איתו את הדין", אמרו ההורים

ההורים המאמצים של הרוצח מחבקים את האם שאיבדה את שלושת ילדיה הקטנים. זמן קצר לפני שעומר (10), רוני (8) ואור (5) הובאו למנוחת עולמים, פרסמו אחר-הצהריים (יום א') בני משפחתו של האב הרוצח, איתי בן-דרור, הודעה לתקשורת בה אמרו: "איבדנו נכדים מקסימים, מלאי שמחת חיים, שהסבו הרבה נחת וגאווה להורים לסבים ולדודים. ילדים חברותיים, מתוקים וחייכניים".

 

רצח הילדים בנתניה - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

"המשפחה המומה ומרוסקת מהאירוע הנוראי שנחת עלינו", כתבו ההורים, מיכה ודרורה. "כרגע המשפחה מרוכזת באבל הבלתי נתפש של אובדן שלושת הנכדים והאחיינים התמימים, האהובים והחייכניים שכבר לא איתנו. אנו מוקיעים ומתנערים מהמעשה הנפשע של איתי ומשאירים לחוק למצות איתו את הדין. המשפחה מחבקת את לילך ושותפה איתה לכאב הבלתי אנושי, שלא ניתן לתיאור או עיכול. המשפחה רוצה לחבק ושותפה לצער של משפחתה של לילך".

 

בני משפחתו של האב החשוד ברצח לא יגיעו להלוויה בנתניה, לאחר שבני משפחתה של האם לילך ביקשו זאת: "אנו כואבים את לכתם הבלתי נתפס של יקירנו, עומר, רוני ואור, אשר היו בבת עיניהם של סבא וסבתא".

 

"כולנו שבורים ולא יודעים את נפשנו מרוב צער", המשיכו ההורים. "איננו מעכלים את האסון הנורא. איבדנו את היקרים לנו מכל. למרות האובדן הפרטי שלנו, נכבד את בקשתה של משפחתה של לילך האם ולא נגיע להשתתף בלוויה של נכדינו".


אביו של איתי בן-דרור, אתמול בזירת הרצח (צילום: עידו ארז)

 

בני המשפחה סיפרו גם כי איתי הגיע אליהם כשהיה בן 5. "טרם הגעתו למשפחתנו שהה איתי בקרב אנשים שונים מבני משפחתו

הביולוגית בארץ ובחו"ל, עד שנמסר לאימוץ", הם אמרו. "למרות קשייו הייחודים, שנבעו מנסיבות חייו הקשות, אימצנו את איתי כבן ואח לכל דבר. ליווינו אותו בילדותו ובגרותו ואף במשברים שחווה בתקופה האחרונה".

 

הם גם כתבו על השנה האחרונה בחייו של האב החשוד ברצח. "בשנה האחרונה נתקל איתי בקשיים אישיים וכלכליים. כתוצאה מאלו נכנס איתי לסחרור אישי, למרות הטיפול והליווי המקצועי שנעשה על-ידי כל הגורמים המקצועיים הרלוונטיים וליווי ותמיכה של המשפחה, איתי קרס ובעקבות כך פקדה אותנו הטרגדיה הנוראית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האב בבית המשפט
צילום: דנה קופל
האב עם רוני, אור ועומר
צילום רפרודוקציה: דורון גולן
מומלצים