שתף קטע נבחר

בית הזוועות: בן 14 אנס ותקף מינית 4 מאחיותיו

כתב אישום מזעזע הוגש נגד נער מאזור ירושלים: הגיע בלילה למיטותיהן של אחיותיו (בנות 21, 16, 13 ו-8), ביצע בהן מעשים מגונים ומעשי סדום בעודן ישנות ואנס את אחותו הגדולה

אח אחד, בן 14 בלבד, השליט טרור מיני במשפחה והפך את החיים של כולם לסיוט מתמשך. ל-ynet נודע על כתב אישום חמור שהוגש היום (ב') לבית המשפט נגד נער מאזור ירושלים, הנאשם בשורה של תקיפות מיניות נגד ארבע מאחיותיו - שכללו אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום. שתיים מהאחיות גדולות ממנו, האחת בת 21 והשנייה בת 16, ושתיים צעירות ממנו - בנות 13 ו-8.

 

הנער הוא בן למשפחה מרובת ילדים, ולפי כתב האישום נהג בשנה האחרונה להגיע לחדריהן של אחיותיו ולבצע בהן את המעשים. בכתב האישום, שהגיש עורך הדין רונן יצחק מפרקליטות מחוז ירושלים, נטען גם כי הוא אנס את אחותו בת ה-21.

 

שורה ארוכה של מקרים מזעזעים מפורטת במסמך. האח הצעיר נאשם כי נהג לגשת בלילה למיטת האחות בת ה-16 ולבצע בה מעשים מגונים בעודה ישנה, תוך שהאחות הגדולה נוכחת בחדר. בחלק מהמקרים התעוררה בת ה-21 משנתה, צעקה עליו, והוא מיהר להימלט מהחדר.


הקטין החשוד. תקף שתי אחיות גדולות, ושתיים קטנות (צילום: גיא אסיאג)

 

במקרים אחרים הגיע הקטין לחדר, נגע באחות הגדולה מתחת לכותונתה וניסה לבצע בה מעשי סדום. הוא גם נשכב על אחותו בת ה-13 בחדרה, וקם רק לאחר שצעקה עליו. בשתי הזדמנויות שונות הוא נגע באחותו בת ה-8 מעל לבגדיה, לשם גירוי וסיפוק מיני.

 

ל-ynet נודע כי הוריו של הקטין ידעו על המעשים, ולאור מצוקתם הרבה והחשש מפגיעות נוספות פנו לרשויות הרווחה. בהמשך נפתחה חקירה במחלק הנוער של משטרת מחוז ירושלים.

 

סנגורו של הנער, עורך הדין יאיר נהוראי, אמר בתגובה לכתב האישום: "מדובר במצב משפחתי מורכב, הדורש טיפול עדין. בשלב זה אנחנו לומדים את כתב האישום, והנער כבר החל בהליכים טיפוליים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האח החשוד בבית המשפט
צילום: גיא אסיאג
צילום: שלומי כהן
הסנגור, עו"ד יאיר נהוראי
צילום: שלומי כהן
מומלצים