שתף קטע נבחר

אובמה בפריים-טיים: הבנות עדיין מחבבות אותי

הנשיא הגיע לתוכנית האירוח הפופולרית "The View", סיפר כי הסכים להתארח כי התוכנית חביבה על רעייתו מישל, וחלק סיפורים על בילויים משותפים עם הבנות המתבגרות

נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, בחר לסכם את 20 החודשים הראשונים של כהונתו, מלאי המשברים, בתוכנית האירוח הפופולרית "The View". בקטעים מהתוכנית, שתשודר מאוחר יותר היום (ה'), דן ברק אובמה בתוכניתו הכלכלית, אך גם בהשקפתו לגבי גידול ילדים.

 

למרות האווירה הידידותית, הנשיא התייצב מול פאנל לא פשוט של נשים דעתניות, בהן העיתונאית הוותיקה ברברה וולטרס ושחקנית הקולנוע וופי גולדברג, שהן בין חמש מנחות התוכנית. בתחילת התוכנית אמר הנשיא למגישות כי "כיף" להתארח התוכנית.

 

 

"עברת חודש לא קל, אתה בטוח שלהתארח בתוכנית עם חבורת נשים שאף פעם לא מפסיקות לדבר תהיה חוויה מרגיעה?" תהתה וולטרס בקול. אובמה, מצדו, חשף את הסיבה האמיתית להגעתו לתוכנית הראיונות הפופולרית - הגברת הראשונה. " תראי, ניסיתי לבחור בתוכנית שמישל באמת צופה בה", הודה הבעל הנאמן.

 

מאוחר יותר, כשהתבקש לסכם את חודשי כהונתו, התלוצץ אובמה ושאל: "איפה להתחיל?". הנשיא פרש בפני המגישות את האתגרים הרבים שעמדו בפניו, בהם המשבר הכלכלי, האסון האקולוגי במפרץ מכסיקו, שתי החזיתות שמנהלת ארה"ב בעיראק ובאפגניסטן - וזכר אפילו לציין את שפעת החזירים.

 

"למרות שציינת שמדובר בעבודה קשה, האמת היא שזה לא קשה עבורי", התלוצץ.

 

זוהי הפעם הראשונה בה נשיא מכהן מתארח בתוכנית מסוג זה, אם כי אין זו הפעם הראשונה של אובמה שם, שכן כבר כסנאטור התארח בתוכנית, ב-2008.

במהלך הראיון חלק אובמה עם פאנל המגישות את התמודדותו עם בנותיו הצעירות, סשה ומאליה, הגדלות מול עיני האומה בבית הלבן. "הבנות מתבגרות, ונמצאות כעת בשלב שבו הן עדיין לא נערות - אז הן עדיין מחבבות אותי", סיפר הנשיא, "עם זאת, הן בעלות דעה עצמאית, רעיונות וזווית ראייה, זה פשוט גיל נהדר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המגישות. לא מפסיקות לדבר
אובמה והמשפחה. מה שמישל אוהבת
צילום: AP
מומלצים