שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  העדה החרדית: "צה"ל פלש ללבנון וספג אש"
  רבנים חרדים קראו לציבור להרבות בתפילה על המצב הביטחוני בצפון, אבל בטאון העדה החרדית יודע מי אשם בתקרית הירי אמש: "הציונים, שממשיכים בניסיוניתיהם להבעיר את האזור, תוך התגרות באומות העולם"
  העיתונות החרדית דיווחה הבוקר (יום ד') בדאגה על התקרית אמש בגבול הצפון ונפילתו של סא"ל (מיל') דב בארי, רבנים קראו לציבור להרבות בתפילה על המצב הביטחוני השברירי שם, אבל בשולי המחנה יש מי שמנצלים את האירועים דווקא לחיזוק משנתם האנטי-ציונית ולהתרסה נגד המדינה.

   

  העדה החרדית, באמצעות ביטאונה הרשמי "העדה", קובעת כי חילופי האש בין צה"ל לצבא לבנון הם "התגרות לחמורה" מצד ישראל, ומזהירה כי הדבר מהווה
  עילה למלחמה. בידיעה שכותרתה "הצבא פלש ללבנון וספג אש" נטען כי מדובר ב"הפרה חמורה של החוק הבינלאומי", ונרמז כי האש הלבנונית הייתה מחאה לגיטימית.

   

  "הציונים יודעים זאת וממשיכים בניסיונותיהם להבעיר את האזור, כאשר מיליוני אזרחים נתונים כבני ערובה בידיהם", מוסיף כתב "העדה" את פרשנותו לדיווח, "מדובר בהתגרות חמורה שכמעט והפכה למלחמה חזיתית ה"י (השם ירחם, ק.נ.) וכל זה בגלל יצר הרפתקנות ילדותי וחוסר אחריות של הגורמים המופקרים".

   

  בעדה החרדית מבקשים להמחיש באמצעות התרחשויות מעין אלה את צדקת הטענה שבבסיס האידיאולוגיה האנטי-ציונית, שלפיה קיום מדינת ישראל הוא התגרות באומות העולם. לתפיסתם, הקב"ה השביע את היהודים להימנע מכך ולהמתין לבוא גאולתם בדרך נסית. בנוסף, כלפי מפקדי צה"ל נטען בידיעה כי הם "חדורי 'כוחי ועוצם ידי'", כלומר – זוקפים את ההצלחה לזכותם במקום להכיר טובה לאלוקים.

   

  וזו ההודעה שהוציאו כמה מאנשי נטורי קרתא בעקבות התקרית:

   

  "שוב נשמע כעת שצבא הזוהמה העמלקי התגרה בחיילי צבא לבנון, ובחילופי אש שאירעו אמש על גבול משטר הרשע הציוני עם לבנון, הרגו ופצעו כמה חיילים לבנונים ה"י. כמו כן, בזמן האחרון תוקפים הציונים מידי פעם את גאזא סטריפ, וממשיכים להבעיר האש בשמנו ועל חשבוננו, לעורר אנטיסעמיזם בכל העולם כולו ולהפקיר דם ישראל כמים רח"ל.

   

  "בעת הזאת יניפו יראי השם שוב ושוב ושוב דגלי הפאלסטינען ולבנון, להוציא מליבן של צדוקים ועמלקים שיש לנו איזה שייכות איתם ועם 'שמירתם' ועם התגרותיהם האסורות ח"ו, ואין לנו שיור בגלות המר הזה רק ד' אמות של תורה ותפילה. נודיע לערביים שיהודים אינם ציונים וציונים אינם יהודים, עד אשר נזכה לראות במפלתם של רשעים, 'כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ' במהרה בימנו אמן".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים