שתף קטע נבחר

10 הדברות ועוד אחד לדיאטת הרזיה בקיץ

קיץ, יוצאים , הולכים לים ומבלים עם הילדים. הרבה יותר ארוחות בחוץ, הרבה יותר קלוריות ו... אופס , עלינו 2 קילו. והוא לא כל כך מהר עוזב אותנו,הקיץ, עם החום הלוהט והבגדים שלא מאפשרים להסתיר את האמת. להלן 11 הדברות למי שרוצה להראות נפלא

להלן אחד עשר הדברות לשמירת הגזרה בקיץ, בלי להפסיק להנות -

 

1. תכנון – זה הכיוון – תכננו את הארוחות למשך היום. שלבו בתכנון גם יציאה לבילוי, ארוחות בעבודה וכו'.

 

2. קטנות ונכונות - כדאי לאכול 3 ארוחות עיקריות ו – 2 ארוחות ביניים. בדרך זו בשום שלב של היום לא תהיו רעבים ולכן, גם לא תתנפלו על האוכל.

 

3. הירקות ידידי הדיאטה – הכינו ירקות שטופים וחתוכים בקופסא במקרר ונשנשו מהם בכל פעם שהרעב מתגנב. אפשר כמובן לקחת את הקופסא גם לעבודה.

 

4. פסטרמה דלת שומן - פסטרמה זוגלובק מנתח שלם של חזה הודו או חזה בקר מכל הסוגים וגם מסידרת זוגלובק "דק דק דק" - מכילה רק 150 קלוריות לקופסא ומשתלבת מצוין בכריכים שתכינו לעצמכם כשאתם יוצאים לעבודה או סתם להסתובב.

 


 

5. פירות – בריאים אבל.... – פירות הקיץ נפלאים – מתוקים ומרווים. עשירים במים אבל גם בסוכר. איכלו מהם אבל במידה.

 

6. אפשר גם ממתק - אל תשכחו לשלב ממתק יומי אהוב. גם דיאטת הרזיה יכולה להכיל ממתק שיש בו עד 100 קלוריות. כך לא תפתחו חסכים ותחושות קיפוח.

 

7. אין לכם כח לבשל? הכינו ארוחת פסטרמה או חזה בקר. קופסת זוגלובק "דק דק דק" של שכבות פסטרמה סופר דקיקות בעלות טעם עשיר, נפח שממלא את הבטן והכל במחיר מציאה של רק 150 קלוריות לאריזה ! גם אם תבחרו בחזה בקר שיש בו 2% שומן בלבד עדין תשארו באותה מסגרת קלורית.אפשר להוסיף את השכבות לסלט והן יהוו תחליף מצוין למנה הבשרית היומית שלכם.

 


 

8. אל תשקלו בתדירות גבוהה מידי – שקילה יומית או אפילו מספר פעמים ביום לא תורמת למוטיבציה. שינויים יומיים הנובעים משעות היום, מחזור חודשי אצל נשים, פעילות גופנית , צבירת נוזלים ועוד, לא נותנים אינדיקציה נכונה על הירידה במשקל. ברוב המקרים זה רק מכניס לאובססיביות מיותרת. השקלו אחת לשבוע, בבוקר, במשקל קבוע ואמין.

 

9. מדדו היקפים – מדד שדווקא כן נותן אמת מידה לירידה במשקל הוא מדידת הקפים. כדאי למדוד באיזור המותן והירכיים אחת לשבוע, בבוקר, בעזרת סרט מידה. יהיו מצבים בהם תרדו בהקפים ללא ירידה במשקל.

 

10. לא רק קלוריות – את המזון אתם בוחרים להכניס לפיכם כדאי למדוד גם באחוזי שומן ולא רק בקלוריות. בחרו מוצרי דלי שומן כמו פסטרמה זוגלובק מנתח שלם של חזה הודו , פסטרמה או חזה בקר מסידרת "דק דק דק" של זוגלובק או או מוצרי חלב דלי שומן או טונה במים .


 

11. לא רק קילוגרמים –אל תשכחו - ההשגים של הדיאטה שלכם אינם נמדדים רק בקילוגרמים. מרגישים יותר טוב? ישנים שינה רגועה יותר? קל לכם יותר לעלות במדרגות? הצרבת נעלמה? כל אלה יתרונות בריאותיים חשובים לא פחות מירידה במשקל. לימדו להנות מהם ולהעריך את עצמכם על הבריאות ששפרתם.

 

הכתבה נכתבה על ידי ליאורה חוברה, דיאטנית קלינית M.Sc. ויועצת תזונה לתשלובת זוגלובק.

 

יש לכם שאלות למומחים של זוגלובק? לחצו כאן !

 

לעוד חדשות טעימות לחצו כאן

 

זוגלובק - מתאימה לתזונה שלך
סנדוויץ' מפנק ששומר על הגזרה
האריזות החדשות
מומלצים