שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  היאחב"ל: אבוטבול ניסה לחסל שותף בבית קפה

  דרמה בבית המשפט: נציגי המשטרה סירבו לאפשר לפרקליטה להיפגש עם הלקוח, בטענה כי "הוא מיוצג על ידי הסנגוריה הציבורית". בדיון נחשף: היעד לחיסול היה אייל סופר, שותף בבית קפה עם בני משפחת קראג'ה. מעצר צ'רלי אבוטבול הוארך

  צ'רלי אבוטבול הזמין רצח, אייל סופר היה היעד לחיסול. כך נחשף היום (ב') בדיון דרמטי בבית משפט השלום בראשון לציון, בו הוארך מעצרו של אבוטבול עד ליום חמישי. מעצרם של שאר החשודים הוארך עד יום ראשון. במהלך הדיון התרחשה דרמה קטנה כאשר נציגי היאחב"ל סירבו לאפשר לעו"ד חיה מלול להיפגש עם הלקוח שלה, אחד החשודים, בטענה כי "הוא מיוצג על ידי הסניגוריה הציבורית".

   

  לאחר מכן הועבר מכתב בכתב ידו של החשוד על הפסקת היצוג, ואולם עורכת הדין התעקשה לשמוע זאת באוזניה. אז פונה האולם מיושביו, החשוד הוכנס ואמר בקולו לשופט כי הוא מבקש לקבל ייעוץ משפטי מהסניגוריה הציבורית.

   

  בשבוע שעבר, במבצע מורכב שעליו פיקד מפקד היאחב"ל בעצמו, תת ניצב חיים איפרגן, נתפסה לטענת המשטרה חוליית מחסלים שהתכוונה לפגוע באדם אחר. הבלשים תפסו על חם שני חשודים ברכב שבסמוך לו נשק, ותצפיתן שעקב אחר היעד. צ'רלי אבוטבול נעצר בהמשך בחשד כי הוא זה שהזמין את הרצח.

   

  במשטרה אמרו תחילה כי יעד החיסול היה קשור למשפחת קראג'ה, אבל היום התברר כי לא מדובר בבן משפחה, אלא בבחור בשם אייל סופר, שהיה באותה העת באחד העסקים באזור. סופר, על פי הדוחות המשטרתיים, שותף בבית קפה יחד עם בני משפחת קראג'ה.

   

  במהלך הדיון טען נציג המשטרה כי הם בודקים גם כיווני חקירה אחרים שלא קשורים לאבוטבול, שנחשד כמזמין החיסול. לשאלתה של עו"ד רויטל סויד ועו"ד משה שרמן, המייצגים את אבוטבול, האם סופר היה יעד החיסול, השיב נציג המשטרה בחיוב.

   

  השופט אורן שוורץ כתב בהחלטתו כי "חלה התפתחות חקירתית" כשהוא מתייחס לבקשת המשטרה והוסיף "עוד בטרם אכנס לעובי הקורה אציין כי מדובר בעבירה מורכבת וישנם מעורבים נוספים".

   

  עו"ד סויד הגיבה: "הארכת המעצר היום, והדיון בכלל, מדברים בעד עצמם. לא רק שבית המשפט האריך את מעצרו של צ'רלי אבוטבול רק בארבעה ימים, המשטרה הודתה כי יש כיוון חקירה נוסף לגבי הימצאות השלושה באזור התעשייה שלא קשור לכך. מלבד זאת, התברר כי יעד החיסול, על פי טענת המשטרה, הם לא מי שחשבו בתחילה. הם גם אישרו שאין שום ראייה שצ'רלי אבוטבול אכן היה מודע לכך שעומד להתבצע רצח באזור".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צ'רלי אבוטבול. נשאר במעצר
  צילום: ירון ברנר
  צילום: עטא עוויסאת
  עו"ד סויד: "הדיון מדבר בעד עצמו"
  צילום: עטא עוויסאת
  מפקד היאחב"ל, תנ"צ איפרגן
  מומלצים