שתף קטע נבחר

דורסו של חשין: לא אתאבד, תוציאו אותי מהצינוק

טל מור, הכלוא כבר יותר מחודש בתא הפרדה תחת השגחה, גייס פסיכולוג כדי לגבות את עתירתו בעניין. השב"ס: הוא מוחזק בתנאים רגילים, רק מונעים ממנו מכשירי חשמל עם כבלים

טל מור, שדרס למוות את רוכב האופניים שניאור חשין, פנה היום (שני) לבית המשפט בבקשה להקל בתנאי כליאתו המחמירים. "אני לא רוצה להתאבד, תוציאו אותי מהצינוק", אמר. מור עצור בכלא הדרים, לאחר שהואשם בהריגה והפקרה של שניאור חשין ז"ל, בנו של המשנה לנשיא בית המשפט העליון לשעבר, מישאל חשין. בין הסעיפים הנוספים הנקשרים למור: נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים וסמים, החזקת סם, שיבוש מהלכי משפט ונהיגה ללא רישיון בתוקף וללא ביטוח.

 

מור נעצר ב-16 ביוני לאחר שפגע בחשין, שרכב על אופניו בכביש החוף, ונמלט מהמקום. מרגע מעצרו נחשב מור לעצור בסיכון אובדני, ולכן עד היום הוא כלוא תחת השגחה. 

 

בעתירה שהגיש לבית המשפט לעניינים מנהליים בפתח תקווה, טוען מור כי הוא נמצא בצינוק כבר למעלה מחודש, ומפקד הכלא מסר לו שהכליאה הזו לא נועדה להענישו. מטרתה, הוסבר לו, היא למנוע ממנו לפגוע בעצמו.

 

על פי דבריו, "אין לי כל כוונה לפגוע בעצמי, יתרה מכך, חוות דעת של פסיכולוג הכלא ועובדת סוציאלית מגבות ומאשרות את עמדתי כי אין לי כל כוונה לפגוע בעצמי". עוד נכתב בעתירה כי התנהגותו בכלא היא "ללא רבב ולשביעות רצון מפקדי הכלא, ולכן אין להוסיף ולהקשות את תנאיו הקשים גם כך".

 

משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה כי מור מוגדר "עצור בסיכון אובדני", ולכן כלוא בתא הפרדה יחד עם עציר נוסף. עוד מוסיפים בשב"ס כי הוא אינו אזוק למיטה, ומוחזק בתנאים רגילים של עצור, ומקבל את כל זכויותיו כמו של כל העצורים, פרט להצבת טלוויזיה ואביזרי חשמל עם חוט חשמל, כדי שלא יוכל להשתמש בכבלים לצורך ניסיון אובדני.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא רוצה להתאבד. טל מור
צילום: אבי מועלם
מומלצים