שתף קטע נבחר

נתניהו טופל בבית חולים בעקבות זיהום בכף רגלו

ראש הממשלה הגיע לביה"ח הדסה הר הצופים, שם טופל בזיהום שהתגלה בכף רגלו הימנית. מאחר שהיה בהכרה מלאה, לא נדרש להכריז על נבצרות - ובשל כך, לא מונה לו מחליף זמני

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, עבר הבוקר (יום ג') טיפול בזיהום שהתגלה בכף רגלו בבית החולים הדסה הר-הצופים בירושלים. מלשכתו נמסר כי בתום כחצי שעה הסתיים ההליך בהצלחה, ומיד עם השלמתו החל נתניהו לעשות דרכו ללשכת ראש הממשלה.

 

ד"ר אלי לונדון, מומחה לכירוגיית כף רגל וקרסול, הוא שהופקד על ביצוע הטיפול. מאחר שלכל אורכו היה נתניהו בהכרה מלאה, לא נדרש להכריז על נבצרות - ובשל כך, לא מונה לו מחליף זמני.

 

באוקטובר אשתקד עבר נתניהו בדיקת קולונוסקופיה של מערכת העיכול ובדיקת ציסטוסקופיה של שלפוחית השתן בבית החולים הדסה עין כרם. במהלך הבדיקות, שנמצאו תקינות, היה ראש הממשלה תחת טשטוש. שנה וחצי לפני כן עבר נתניהו בדיקת קולונוסקופיה באופן שגרתי ונמצא בה פוליפ קטן. הפוליפ הוצא והתגלה כשפיר.

 

על פי הפרוטוקול הרפואי של הבדיקה, צריך ראש הממשלה לחזור ולבצע את אותה הבדיקה תוך 18 חודשים, וכך בוצע. בנוסף עבר באותה הזדמנות בדיקת ציסטוסקופיה, שהיא בדיקה לגילוי גידולים בשלפוחית השתן. לפני כ-30 שנה נמצא אצל ראש הממשלה פוליפ קטן בשלפוחית השתן. גם הוא התגלה כשפיר. בדיקה חוזרת שבוצעה לפני 10 שנים היתה תקינה לחלוטין.

 

ביוני 2009 הודיעו במפתיע אנשיו של נתניהו כי הוא יאחר לישיבת הממשלה השבועית בשל מה שהגדירו "נסיבות אישיות". אותה הודעה הצליחה לעורר בהלה, אך עד מהרה התברר כי גוף זר קטן חדר לעינו של ראש הממשלה, ולאחר שהוסר על-ידי רופא בקופת חולים, שב לעבודתו.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתניהו. נמצא בהכרה מלאה (ארכיון)
צילום: AFP
מומלצים