שתף קטע נבחר

המוצא האחרון של השב"כ: "פרלמן הוזמן לזיהוי"

למרות שתמונתו של פרלמן פורסמה, טוען עו"ד קידר כי הוא הוזמן למסדר זיהוי. במקביל, הגיש עורך הדין תלונה למח"ש נגד חוקרי שב"כ

לאחר ששופט קבע שהוא אינו מוצא ראיות משמעותיות ורציניות שיש בהן כדי להביא להרשעתו של חיים פרלמן, הודיע הערב (יום ג') עורך דינו של מי שנחשד כ"מחבל היהודי" כי הוזמן מחר למסדר זיהוי. עורך הדין עדי קידר אמר כי הערבים שעל-פי החשד נדקרו על-ידי פרלמן לפני 12 שנה יתבקשו לזהותו.

 

תמונתו של פרלמן, החשוד ברצח ארבעה ערבים ובניסיון לרצוח עוד שבעה, פורסמה כבר לפני כמה שבועות והוא נמצא במעצר קרוב לחודש. עו"ד קידר סיפר ל-ynet כי דחה את הבקשה. "מדובר בבקשה חצופה. תמונותיו של פרלמן פורסמו בכל מדיה אפשרית, ואין כל ערך למסדר כזה. מדובר בתרגיל נוסף", הוא אמר.

 

במקביל, הגיש עו"ד קידר תלונה למחלקה לחקירות שוטרים

 נגד חוקרי השב"כ, בטענה שהם עינו את מרשו. בתלונה, שהעתקים ממנה נשלחו ליועץ המשפטי לממשלה ולפרקליט המדינה, ביקש עו"ד קידר להשעות את חוקרי השב"כ עד לבירור פרטי המקרה.

 

בינתיים חברו של פרלמן, תושב תקוע שנעצר היום, שוחרר ממעצר. הוא סיפר כי לא נשאל על חשדות נגד פרלמן, אלא עבר שיחה במהלכה סיפרו לו כי אמרו לחשוד שעצרו אותו. מקורבי פרלמן מסרו בתגובה כי מדובר בעוד תרגיל של השב"כ.

 

חבריו של האיש ששוחרר סיפרו כי נודע לחוקרי השב"כ שהוא מתנדב בגן חיות, ולדבריהם הם לעגו לו ואמרו "שרק מוזרים מתנדבים בגן החיות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרלמן. מסדר זיהוי?
צילום: עופר עמרם
מומלצים