שתף קטע נבחר

אייזאה תומאס לא ישמש כיועץ של הניקס

מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים? לאחר שתומאס כבר סיכם על חזרתו, הסתבר שבשל תפקידו כמאמן באוניברסיטת פלורידה, הוא לא יוכל לחזור למדיסון סקוור גארדן. תומאס: "מודה לניקס על ההזדמנות"

אייזאה תומאס והניקס - הסוף? המאמן והג'נרל מנג'ר לשעבר, שסיכם על חזרתו למועדון הניו יורקי לפני מספר ימים, הודיע לפנות בוקר (ה') כי לא ייקח על עצמו את התפקיד, לדבריו, בשל בעיות חוק. "לאחר שדיברתי עם הקומישינר של הליגה דייויד סטרן", הסביר תומאס, "ועם מנהליה הבכירים של הניקס, מסתבר שההסכם החדש מולי עובר על כמה מחוקי הליגה".

 

"אני מלא הערכה לבעלים של הקבוצה, ג'יימס דולן, ג'נרל מנג'ר דוני וולש, למאמן מייק ד'אנטוני ולכל הארגון", המשיך תומאס, "ואני רוצה להודות להם על ההזדמנות שניתנה לי". הסיבה עצמה: כיוון שתומאס ממשיך לשמש כמאמנה של אוניברסיטת פלורידה אינטרנשיונל, הוא יעבור על החוק לפיו, אסור לאדם מהנהלת אחת הקבוצות ליצור קשר עם שחקנים שעדיין לא נבחרו בדראפט.


תומאס. לא יגיע למדיסון סקוור גארדן (צילום: גטי אימג'ס)

 

למרות זאת, יכול היה תומאס לבחור בתפקיד שקיבל מהניקס, שלפי כל הסימנים היה רק צעד ראשון בדרך בחזרה לתפקיד הג'נרל מנג'ר במקומו של וולש העייף, ולוותר על תפקידו כמאמן באוניברסיטה. למרות זאת, בחר תומאס להודות לניקס ולהישאר בתפקידו הנוכחי.

 

תגובתו של דולן למהלך היתה אכזבה ברורה: "למרות שאני מאוכזב מכך שאייזאה לא יגיע אלינו, אני עדיין מאמין בידע שלו לזהות כישרונות צעירים. הוא חבר טוב שלי ושל הארגון כולו, ונמשיך להיות בקשר". על פי הסברות, אחת המשימות העיקריות שהונחו על שולחנו של תומאס, היתה לקדם את מעברם של כרמלו אנתוני וכריס פול לניו יורק, מהר ככל שניתן. כעת יהיה מעניין לראות האם המהלך יראה אור.

 

תומאס, כזכור, שימש כנשיא של הניקס בין השנים 2003 ל-2008, כשבשתי העונות האחרונות הוסיף לעצמו את תפקיד המאמן, לאחר שפיטר את לארי בראון. בסופו של דבר הוא פוטר בעצמו, לאחר שבתום עונת 2007/08 החזיקה ניו יורק במאזן של 59:23.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים