שתף קטע נבחר

קרובו של אל-עזאם: "לא הגיוני שהוא רוצח"

במשטרה ברמלה ניסו לדלות מאחד מקורביו של החשוד כרוצח סדרתי בארה"ב, אליאס אבו אל-עזאם, פרטים אודותיו. הקרוב נפגש עמו בפעם האחרונה שביקר בישראל. לפני כחצי שנה הסתבך החשוד בקטטה אלימה ואחריה עזב את הארץ

אליאס אבו אל-עזאם, החשוד במעשי רצח סדרתיים בארצות-הברית, אמנם לא נחת לבסוף בארץ - אבל הערב (יום ה') הגיעו שוטרים לבית אחד מקרובי משפחתו ברמלה, שנפגש איתו בביקורו האחרון בישראל ותישאלו אותו אודותיו.

 

אבו אל-עזאם עזב את ישראל לארצות-הברית עוד כשהיה ילד, אך הוא מוכר בקרב חברי הקהילה הנוצרית בעיר הולדתו, רמלה, מביקורים שערך בארץ. לפני כחצי שנה הסתבך בקטטה עם חבר - וברח, ומכרים תיארו אותו כ"אדם מפחיד וגדול מימדים".

 

בין היתר, ניסו השוטרים לברר פרטים שונים אודות החשוד, שכן אותו מקורב נפגש עמו רק לאחרונה כשביקר בישראל.

 

בן משפחה אחר, ששמו אף הוא אליאס, הביע תדהמה לנוכח החשדות המיוחסים למקורבו. "אנחנו לא מאמינים למה שנחת עלינו. זה נשמע לא הגיוני. הוא בחור מקסים, אמא שלו בהלם מאז שסיפרו לה על החשדות".

 

אליאס אף הביע תרעומת על כך ש"אף אחד בשגרירות בארצות-הברית לא הגיע למשפחה וסיפר לה מה באמת קורה שם. אנחנו ניזונים רק מכל מיני שמועות על חשדות, ואלו דברים שלא מתאימים לו. אנחנו מכירים אותו כאדם אחר לגמרי", אמר.

 

אבו אל-עזאם, שנעצר רגע לפני המראת טיסת "דלתא" מאטלנטה לישראל, ביקר בארץ לאחרונה לפני חצי שנה.

 

על-פי המידע שבידי המשטרה, הוא הסתבך בקטטה אלימה מאוד עם חבר ולאחר מכן עזב את הארץ.

ברמלה סיפרו כי החשוד תקף את חברו במברג, אולם לא הוגשה במשטרה תלונה בגין האירוע. האנשים שהכירו אותו אמרו כי התגורר בבית אמו, סמוך לשוק העירוני שבעיר. הוא לא עבד בעבודה מסודרת, מומן על ידי האם - ולעתים השתמש בסמים והסתבך בקטטות.

 

גם גרושתו של החשוד, ג'סיקה, אמרה בשיחת טלפון עם העיתון "דטרויט ניוז" כי היא שרויה בהלם מאז פרסום הפרשה בתקשורת וציינה כי לא שוחחה עמו זמן רב. היא סירבה להוסיף פרטים אודותיו, עד שתקבל אינפורמציה נוספת על החשדות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אבו אל-עזאם. הביקור האחרון היה אלים במיוחד
צילום: Arlington Virginia Police Department
מומלצים